چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ | 22 مِی 2019
کد خبر ۱۶۲۷۸۹ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴
اصفهان؛

بازی با فولاد بازی تمرکز است

سرمربی ذوب آهن گفت: بازی ذوب آهن مقابل فولاد خوزستان بازی تمرکز است و هر تیمی بتواند تمرکزش را بیشتر حفظ کند، می تواند در این دیدار موفق شود.

به گزارش افشاگری از اصفهان و به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن یحیی گل محمدی اظهار داشت: در مقابل فولاد یک بازی بسیار سخت را پیش رو داریم. این تیم نسبت به نیم فصل اول پیشرفت خوبی داشته و در نیم فصل دوم احیا شده است بنابراین می دانیم که باید در یک بازی سخت به میدان برویم و به همین دلیل به بازیکنانم گفته ام که باید تمرکز خودشان را در طول بازی و به طور کامل حفظ کنند . .

وی ادامه داد: از این پس امتیازات مسابقات شرایط دیگری دارد و هر بازی مثل یک فینال می ماند. می دانیم که باید نهایت تلاش خود را برای پیروزی به کار بگیریم و برای این هدف خواهیم جنگید.

گل محمدی در مورد محرومین و مصدومین تیم فوتبال ذوب آهن در این دیدار گفت: خوشبختانه محرومی برای مصاف با فولاد خوزستان نداریم ولی همچنان مهرداد قنبری را که در دیدار رفت یکی از ارکان برد ما بود، در این مسابقه به علت مصدومیت همچنان در اختیار نخواهیم داشت . .

سرمربی ذوب آهن در مورد مباحث داوری و متضرر شدن ذوب آهن از داوری در دیدار با استقلال اهواز نیز گفت: متاسفانه همانطور که همه دیدند ما در اهواز از داوری متضرر شدیم و اشتباهات داوری برای چندمین بار طی هفته های اخیر مانع از پیروزی تیم من شد. امیدوارم کمیته محترم داوران این موضوع را بررسی کند چون اصلاً دوست نداریم در یک بازی برای برد بجنگیم و بعد به دلیل اشتباهات داوری سه امتیاز را از دست بدهیم..

وی در پایان در مورد مصاف بعدی ذوب آهن مقابل لخویا قطر در چارچوب رقابت های جام باشگاههای آسیا گفت: در حال حاضر تمرکز تیم بر روی مصاف با فولاد قرار دارد و پس از این دیدار به لخویا فکر خواهیم کرد. 

برچسب ها :اصفهان

طراحی و تولید: سرومدیا