دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ | 22 جولای 2019
کد خبر ۱۶۵۷۳۲ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۲
باهنر در پاسخ به فارس:

تلاش می‌کنیم احزاب جدیدی به شورای راهبردی وحدت اضافه شود

به گزارش افشاگری، محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین صبح امروز(یکشنبه) در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه در دفتر مرکزی این حزب برگزار شد، اظهار داشت: انتصاب رئیسی تفاوتی با روسای قبلی داشت و ان که اولین بار از درون قوه نصب مـی شود و آقای رییسی بعد انقلاب عمده کارش را در قوه قضاییه انجام داده است و با زیر و بم این قوه آشناست.
وی با بیان اینکه سامان دادن به قوه قضاییه سنگین است گفت: امید داریم آقای رییسی در این مسئولیت بسیار مهم و خطیر توفیق داشته باشند چون قوه قضاییه پیشانی نظام است و باید مامن مظلومین بوده و در برابر مجرمین شدید باشد.
دبیرکل جام با اشاره به نهایی کردن بودجه ۹۸ در مجلس خاطرنشان کرد: دولت و مجلس زحمات زیادی کشید ولی در سال آتی بودجه سختی خواهیم داشت و ممکن است همه منابع پیش بینی شده احصا نشود. موضوع تصویب بودجه در کشور ما وضع نابسامانی را دارد.
باهنر در پاسخ به سوال خبرنگار فارس پیرامون شورای وحدت راهبردی جریان انقلابی و اخباری مبنی بر انتخاب رییس برای آن اظهار داشت: یک بحث همیشگی دارم که می گویم در غیبت 3-2 تا حزب شناسنامه دار این مشکل را داریم که هر دوره از انتخابات برای ایجاد وحدت دور هم جمع شویم.
وی با بیان اینکه شورای وحدت راهبردی جریان انقلابی دنباله همان کارهای وحدت بخش دوران قبل است، گفت: تلاش بر این است همه آن‌هایی که در دوران قبل  بودند باشند و تعدادی هم اضافه شود هرچند ممکن است وحدت صددرصدی شکل نگیرد.
باهنر ادامه داد: درمورد انتخاب رییس هم باید بگویم که آن شورا سخنگو دارد و حتما در وقت مقتضی اعلام خواهند کرد.
ادامه دارد...

برچسب ها :فارس احزاب سیاست

طراحی و تولید: سرومدیا