دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ | 22 جولای 2019
کد خبر ۱۶۷۰۲۸ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱
حسن بیگی:

باید با عدم حضور مدیران ارشد دستگاه ها در جلسات ویژه جوانان برخورد قانونی شود

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری سیاسی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ هفتمین جلسه ساماندهی امور جوانان استان تهران به ریاست حسن بیگی، معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران و با حضور گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، مروستی مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران، شارقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران، وره چهر مشاور استاندار در امور جوانان، فرمانداران و جمعی از مدیران کل استان تهران صبح امروز(سه شنبه) در محل ساختمان استانداری تهران برگزار شد.

حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران درحاشیه هفتمین جلسه ساماندهی امور جوانان استان تهران گفت: گزارش عملکرد سال ۹۷ در خصوص جوانان توسط هلال احمر، فرمانداری پردیس و کمیته امداد امام خمینی(ره) ارائه شد که نشان دهنده فعالیت و عملکرد متناسب با اهداف تعیین شده است.

وی با اشاره به اهمیت موضوع جوان و برنامه ریزی علمی و کارشناسی شده  برای سال ۹۸ گفت: اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران تا بیست فروردین ماه سال۹۸ برنامه اجرایی و عملیاتی خود رادر خصوص جوانان به دبیرخانه جوانان اعلام کنند تا دبیرخانه در کمیته ای که باحضور نمایندگان حوزه سیاسی اجتماعی تشکیل می‌شود پس از ارزشیابی و کارشناسی برهمین اساس برنامه و هدف برای سال ۹۸ در راستای اهداف کلی مربوط به جوانان استان تهران اقدام شود.

معاون سیاسی- اجتماعی استانداری تهران در رابطه با اقدامات انجام شده در خصوص جوانان در سال ۹۷ عنوان داشت: درسال ۹۷ فعالیت‌های مؤثری در استان تهران در خصوص جوانان انجام گرفته، ولی با نگاه به گذشته میتوان گفت ما می توانستیم کار را بهتراز این انجام دهیم و در سال ۹۸ با جدیت و فعالیت بیشتری کاررا دنبال خواهیم کرد.

وی در خصوص حضور مدیران ارشد در جلسه ساماندهی امورجوانان گفت: با توجه به تاکید استاندار در مورد اهمیت موضوع جوان، اگر مدیر ارشد یک دستگاه بدون هماهنگی و دلیل موجه در جلسه جوانان حضورفعال نداشته باشد با آن برخورد قانونی می‌شود. 

حسن بیگی ادامه داد: عدم حضور مدیر ارشد  یا نماینده مطلع و  تام الاختیار در جلسه ساماندهی امورجوانان درارزیابی عملکرد مدیر موثر است و به اطلاع مدیر کل وزارت مربوطه به صورت نامه نگاری انجام خواهد شد.

وی بیان کرد : امیدوار هستیم که نقص های سال ۹۷ که شناسایی شده است را در سال ۹۸ برطرف کنیم تا بتوانیم راه را برای رسیدن به اهداف هموار کنیم.

حسن بیگی در پایان با بیان اینکه در موضوع رسیدگی به امور جوانان باید جدی تر عمل شود عنوان کرد: همیشه باید بیشتر تلاش کنیم و  روزی که از عملکردمان به طور کامل راضی باشیم روز نقصان و عدم موفقیت ماست.

برچسب ها :تهران

طراحی و تولید: سرومدیا