چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ | 22 مِی 2019
کد خبر ۱۶۸۲۹۳ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۲
رئیس فدراسیون فوتبال:

حال فوتبال کشور مساعد نیست

به گزارش افشاگری از کرمان، مهدی تاج عصر امروز در جشن برترین‌های فوتبال استان با اشاره به نشست با کمیسیون اقتصادی مجلس برای وضعیت نامساعد تیم‌های پرسپولیس، استقلال و دیگر تیم‌ها اظهار داشت: فدراسیون فوتبال درگیر مشکلات مالی شده و پس از افزایش نرخ ارز هزینه‌های تیم ملی فوتبال افزایش پیدا کرده است.

رئیس فدراسیون فوتبال حال فوتبال کشور را مساعد ندانست و بیان کرد: 70 درصد درآمد فوتبال از محل حق پخش تلویزیونی تأمین می‌شود که هنوز وصول نشده و امیدواریم با حمایت نمایندگان در مجلس مشکلات اقتصادی در فوتبال کشور برطرف شود.

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر امر ترویج و توسعه ورزش در کشور عنوان کرد: ایجاد یک باشگاه ورزشی به معنی تخریب یک زندان است و می‌توان با ورزش و در رأس آن فوتبال معضلات و آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد را در جامعه کاهش داد.

تاج  با اشاره به جایگاه و رتبه‌های ایران در فوتسال بانوان، فوتبال ساحلی، فوتسال سوم و فوتبال در آسیا و جهان اظهار کرد: استان کرمان در حال حاضر دو نماینده در لیگ دسته یک فوتبال کشور دارد و امیدواریم سهمیه‌ای از لیگ برتر نیز کسب کند.

رئیس فدراسیون فوتبال کشور ارزیابی فدراسیون فوتبال از هیئت فوتبال استان را مثبت دانست و خاطرنشان کرد: تلاش‌های مدیرکل ورزش و جوانان و مسئولان برای توسعه فوتبال استان قابل تقدیر است.

برچسب ها :ورزش ورزش

طراحی و تولید: سرومدیا