دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ | 22 جولای 2019
کد خبر ۱۶۸۳۴۹ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۰
سال آینده صورت می‌گیرد

بخش اطفال و جراحی عمومی زنان بیمارستان آتیه بازسازی می‌شوند

غلام‌عباس جابری در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به انجام اقدامات لازم در بازسازی واحد لنژ بیمارستان آتیه همدان اظهار کرد: همدان پایلوت بازسازی رختشورخانه بیمارستان آتیه در سازمان تامین اجتماعی است و اقدامات لازم در این زمینه صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه این پروژه 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در مرحله نازکاری است گفت: پایان اردیبهشت ماه آماده بهره‌برداری خواهد بود.

مدیر بیمارستان آتیه همدان با اشاره به اینکه برای این بخش 15 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است افزود: برنامه عملیاتی بود که در سال 96 دفاع و در سال 97 ابلاغ و عملیات اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه در این طرح همدان پایلوت کشوری بوده و از بیمارستانهای 29 بهمن تبریز، امیرالمومنین(ع) اهواز و چند بیمارستان از سایر استانها با ما ارتباط گرفته و خواستار بررسی نقشه طرح و اجرای آن هستند خاطرنشان کرد: برای بازسازی بخش بیماران بستری بیمارستان آتیه 4 میلیارد ریال اعتبار  در نظر گرفته شده است.

جابری با اشاره به اینکه عملیات اجرای طرح آغاز شده است و با اعتبار موجود کار به سرانجام می رسد گفت: سال آینده بخش اطفال و جراحی عمومی زنان بیمارستان آتیه بازسازی می‌شوند.

برچسب ها :همدان دانش دانش

طراحی و تولید: سرومدیا