پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ | 21 مارس 2019
کد خبر ۱۶۸۳۵۵ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۷
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل :

اعتبارات مربوط به حوزه راهسازی در سال آینده افزایش می‌یابد

به گزارش افشاگری از اردبیل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهروز ندایی در جلسه کمیسیون ایمنی راه‌های استان اظهار کرد: اعتبارات مربوط به حوزه راهسازی برای استان در سال ۹۷، نسبت به سال ۹۶ افزایش چشمگیری داشته که با تلاش مضاعف، سعی می کنیم تا این اعتبارات در سال ۹۸ نیز افزایش یابد.

وی ضمن اشاره به برخی ضعف های موجود در راه های استان افزود: بعضا شاهد وجود برخی نواقص اعم از بریدگی‌های زائد، دوربرگردان‌های غیراصولی، سرعت‌گیرهای متعدد و همچنین کمبود روشنایی در برخی نقاط مواصلاتی استان هستیم که با پیگیری و تلاش نهادهای ذیربط مرتفع خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل ادامه داد: دستگاه‌های مربوطه همچون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، پلیس راه استان، هلال احمر، اورژانس و ... در ایام پیش رو، وظایف سنگینی نسبت به ایمنی جاده‌ها و امنیت مسافران بر دوش دارند که امیدواریم همچون گذشته موفق عمل کنند.

وی با اشاره به وضعیت امدادخودروها در جاده‌های استان زد و افزود: ساماندهی امدادخودروها در راه های مواصلاتی استان، از اولویت‌های مهم ما است، و باید در ایام عید، خیال مسافران از این بابت راحت باشد.

معاون استاندار اردبیل با قدردانی از اعضای این کمیسیون و اقدامات انجام گرفته گفت: در کاهش تصادفات جاده‌ای، علاوه بر تامین زیرساخت‌های اصلی، مانند ساخت راه و بزرگراه و ... موضوع فرهنگ‌سازی نباید فراموش شود تا بتوانیم با اقدامات دستگاه‌های متولی در امر فرهنگ‌سازی، مانند صدا و سیما و فعالان فضای مجازی، نوروز شاد و کم حادثه‌ای را تجربه کنیم.
 

برچسب ها :اردبیل

طراحی و تولید: سرومدیا