دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ | 24 ژوئن 2019
کد خبر ۱۸۲۳۹۱ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۸

تشریح جزئیات سرقت مسلحانه از 2 طلافروشی در کرمان/یک دست‌فروش کشته شد

به گزارش افشاگری از کرمان، یدالله موحد ظهر امروز به همراه دادستان مرکز استان و فرمانده انتظامی استان در بازدید از محل سرقت مسلحانه بازار کرمان ضمن دیدار با کسبه و شهروندان اظهار داشت: با کمال تاسف شامگاه گذشته سه سارق که یکی از آنها مسلح بوده است با حمله به یک طلافروشی در بازار کرمان ضمن به سرقت بردن مقادیری طلا موجب ایجاد رعب و وحشت در بین مردم شده‌اند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان بیان کرد: در جریان این تیراندازی یک دست‌فروش کشته شده است و یکی از افراد داخل طلافروشی نیز مجروح شده که برای سیر مراحل درمانی به بیمارستان منتقل شده است .

موحد افزود: بلافاصله مجموعه‌های مختلف امنیتی، انتظامی و قضائی وارد عمل شده‌اند و کار تحقیقاتی آغاز شد که امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن عاملان این جنایت شناسایی و دستگیر شوند.

وی تصریح کرد: پرونده به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد و با توجه به اینکه تیراندازی در بازار و اماکن عمومی به وقوع پیوسته است و موجب رعب و وحشت مردم شده است، مجازات قطعا شدید و در حد محاربه است.

در حال حاضر سرنخ‌های خوبی کسب شده است

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از تشکیل یک تیم مجرب و ویژه‌ای به تصدی ریاست پلیس آگاهی استان کرمان برای شناسایی و دستگیری عاملان سرقت مسلحانه به دو طلافروشی در کرمان خبر داد.

دادخدا سالاری در بازدید از محل سرقت مسلحانه بازار کرمان ضمن دیدار با کسبه و شهروندان اظهار کرد: بازپرس ویژه‌ای در دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان به این پرونده اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینکه سارقان مسلح حرفه‌ای بوده‌اند، تصریح کرد: این تیم متشکل از کارگاهان مجرب  پلیس آگاهی استان به صورت شبانه‌روزی در حال رصد امور و تحقیق در جهت شناسایی و دستگیری متهمان هستند و در حال حاضر سرنخ‌های خوبی کسب شده است.

دادستان کرمان خاطرنشان کرد: اشد مجازات در انتظار عاملان این حادثه خواهد بود و دستگاه قضائی با افرادی که اقدام به انجام جرائم خشن می‌کنند به صورت قاطع برخورد خواهد کرد.

برچسب ها :کرمان

طراحی و تولید: سرومدیا