کد خبر ۱۶۶۴۱۹ ۲۴ بازدید انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳
مربی سپیدرود در گفت‌وگو با فارس:

بازیکنان مقابل پرسپولیس عیار خود را نشان می‌دهند/ جوسازی پرسپولیسی‌ها در داوری‌های لیگ

محسن نصر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به کسب یک امتیاز ارزشمند مقابل نفت آبادان اظهار کرد: کادر فنی جدید خیلی دیر به سپیدرود ملحق شده و پیک تمرینات را از دست دادیم، با دو جلسه تمرین تنها نکات مهم فنی را به بازیکنان گوشزد کردیم، آقای دست‌نشان با تجربه بالایی که دارند بازیکنان را ازنظر روحی روانی به شرایط خوبی رسانده و توانستیم بازی خوبی مقابل نفت آبادان ارائه دهیم.

وی با اذعان بر تزریق حس نباختن و برتری‌جویی در تیم افزود: روز گذشته در بازی دوستانه مقابل پاس گیلان نیز از بازیکنان خواستیم که تنها به پیروزی فکر کنند، برایمان بازی‌های دوستانه و غیردوستانه تفاوتی ندارند و در همه مسابقات برای پیروزی به میدان می‌رویم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به بازی سنگین مقابل نفت آبادان خاطرنشان کرد: نفت آبادان سلطان تساوی لیگ برتر بوده و در خانه به هیچ تیمی باج نمی‌دهد، مقابل این تیم در اواخر مسابقه ازنظر بدنی تحلیل رفتیم، سپیدرود ازنظر بدنی دچار مشکل بوده و این ضعف را با بدن‌ساز خوبی که آقای دست‌نشان به تیم اضافه کرده‌اند برطرف می‌کنیم.

نصر با تأکید بر اینکه سپیدرود در هفته‌های آتی بازی‌های باکیفیت‌تری به نمایش می‌گذارد تصریح کرد: چند بازیکن مصدوم در هفته‌های گذشته داشته‌ایم و با رسیدن این بازیکنان به شرایط بازی، سپیدرود را در لیگ برتر حفظ می‌کنیم، تیممان پتانسیل بالایی دارد و در راه بقا روی حمایت هواداران پرشورمان حساب ویژه‌ای بازکرده‌ایم.

وی با اذعان بر روحیه بالای بازیکنان در تمرینات بیان کرد: دیدار مقابل پرسپولیس و استقلال از حساسیت‌های خاص خود برخوردار بوده و بازیکنان در مقابل این تیم‌ها عیار خود را نشان می‌دهند، از انگیزه بالایی برای تقابل مقابل پرسپولیس برخوردار هستیم و به کمک هواداران برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم.

مدرس رسمی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه مخالف تغییر زمان بازی مقابل پرسپولیس هستیم خاطرنشان کرد: تیممان تمرینات خود را بر اساس تاریخ از پیش تعیین‌شده طراحی کرده و با تمام توان مقابل پرسپولیس به میدان می‌رویم، فدراسیون نباید بین تیم پایتخت و یک تیم شهرستانی تبعیض قائل شود و سرسختانه مخالف تغییر زمان بازی هستیم.

نصر با اشاره به نگرانی‌های باشگاه سپیدرود از جوسازی پرسپولیسی‌ها خاطرنشان کرد: این تیم در چند هفته اخیر اعتراضات فراوانی به داوری داشته و امیدوار هستیم داور مسابقه در دیدار مقابل این تیم جانب‌دارانه قضاوت نکند، شرایط برای سپیدرود در دیدار مقابل پرسپولیس مهیا بوده و با امتیاز کامل از زمین خارج می‌شویم.

وی با اذعان به شانس بقای سپیدرود در لیگ برتر افزود: سپیدرود با تیم‌های نفت مسجدسلیمان و ذوب‌آهن اصفهان پنج امتیاز اختلاف داشته و در رده پانزدهم قرار دارد ولی ناامید نبوده و در 9 دیدار آتی برای جبران این فاصله و بقا در لیگ برتر می‌جنگیم.