0 بازدید

آخرین فرصت استفاده از بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم مالیاتی

مدیرکل امورمالیاتی استان کرمانشاه گفت : امروز و فردا آخرین فرصت استفاده از بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم مالیاتی است.

به گزارش افشاگری به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،هادی ملکشاهی مدیرکل امورمالیاتی استان کرمانشاه آخرین فرصت باقیمانده برای بخشودگی جرایم مالیاتی را تا فردا ۳۰ مهر اعلام کرد و گفت : مودیان محترم کرمانشاهی حتما از این فرصت استفاده کنند تا از بخشودگی ۱۰۰ درصدی بهره‌مند شوند.

او گفت : به منظور بهره مندی مودیان از فرصت بخشودگی مذکور ادارات امور مالیاتی امروز ۲۹ مهر تا ساعت ۱۸ عصر و فردا ۳۰ مهرما تا ساعت ۲۰ شب آماده دریافت درخواست‌های مودیان کرمانشاهی هستند.

این مسئول گفت: این فرصت بخشودگی تکرار نشدنی است و پیشنهاد می‌شود هم استانی‌ها از این فرصت بهره مندی لازم را داشته باشند.

ملکشاهی گفت: به منظور بهره مندی مودیان از فرصت مذکور باید درخواست خود را به اداره امور مالیاتی تسلیم کنند تا از بخشودگی ۱۰۰ درصدی بهره‌مند شوند.

او بخشودگی ۱۰۰ درصدی را فرصتی استثنایی برای فعالان اقتصادی استان دانست و گفت: استفاده از این فرصت می‌تواند بار سنگین جرایم مالیاتی را از دوش مودیان بردارد.

مدیرکل امور مالیاتی استان کرمانشاه در خصوص میزان بخشودگی جرایم در سال آینده گفت: با استناد به ماده ۱۹۱ قانون مالیات‌های مستقیم و سایر مقررات مربوط، در خصوص بدهی‌های قطعی شده از اول فروردین ۹۹ به بعد حداکثر بخشودگی جرایم قابل بخشش، برای مودیان واحد‌های تولیدی دارای پروانه بهره برداری یا پروانه کسب تولیدی از مراجع ذیربط، ۷۰ درصد است.

این مسئول گفت: این بخشودگی برای سایر مودیان ۵۰ درصد تعیین شده که برای هر منبع مالیاتی در هر سال یا دوره به مدیران کل امور مالیاتی تفویض می‌شود.

او گفت: چنانچه مودیان بدهکار امسال نسبت به پرداخت بدهی مالیاتی خود اقدام نکنند به عنوان مودی خوش حساب تلقی نشده و جرایم مذکور قابل بخشودگی نخواهد بود .

 

 

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار