0 بازدید

بیشتر قربانیان «کامیون مرگ» در انگلیس ویتنامی هستند

خبرگزاری رویترز گزارش داد بسیاری از قربانیان پرونده کشف ۳۹ جسد در کامیونی در انگلیس، شهروند ویتنام هستند.

بیشتر قربانیان حادثه کامیون در انگلیس ویتنامی هستندبه گزارش افشاگری به نقل از گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، بیشتر افرادی که در پشت یک کامیون در نزدیکی لندن جان باختند، احتمالا اهل ویتنام بودند.

یکی از رهبران جامعه روستایی که گفته می‌شود بسیاری از قربانیان این حادثه متعلق به آنجا بوده‌اند، روز شنبه در مصاحبه با رویترز این مطلب را بیان کرد.

جنازه این افراد که شامل ۳۸ بزرگسال و یک نوجوان می‌شود، روز چهارشنبه در یک منطقه صنعتی در گریز، در فاصله حدود ۳۲ کیلومتری از مرکز لندن، کشف شد.

پلیس انگلیس هویت این افراد را احتمالا چینی اعلام کرد، اما پکن گفت هویت آن‌ها هنوز تایید نشده است. به گزارش افشاگری به نقل از سفارت‌خانه‌های چین و ویتنام، مقامات این دو کشور اکنون با پلیس انگلیس همکاری نزدیکی دارند.

آنتونی دانگ هو نام، کشیش شهر ین تان در ویتنام گفت، با خانواده قربانیان در ارتباط است. نام گفت: کل منطقه دچار غم و اندوه شده است.

این کشیش افزود، خانواده‌های قربانیان به وی گفتند که در جریان سفر بستگانشان به انگلیس بوده‌اند، اما اکنون نمی‌توانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

وزارت امور خارجه ویتنام روز شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که از سفارت خود در لندن خواسته است برای شناسایی قربانیان با پلیس انگلیس همکاری کند.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار