درباره پرداخت مالیات؛

سازمان درآمد داخلی آمریکا اطلاعات شهروندان را فاش کرد

حدود ۱۲۰ هزار شهروند آمریکایی که فرمی مخصوص پرداخت مالیات را پر کرده اند در هفته های آینده احتمالا هشداری از سازمان خدمات درآمد داخلی(IRS) درباره افشا شدن داده هایشان دریافت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری افشاگری به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، سازمان های معاف از مالیات از جمله خیریه ها و گروه های مذهبی که درآمدهای غیرمرتبط با کسب و کارشان دارند باید یک فرم مخصوص به نام ۹۹۰-T را پر کنند.

طبق گزارش وال استریت ژورنال، علاوه بر آنها شهروندانی که حساب های بازنشستگی دارند که با سرمایه گذاری در دارایی هایی مانند املاک درآمدزایی دارند نیز باید فرم مالیاتی مذکور را پر کنند. البته اطلاعات سازمان های معاف از مالیات باید به طور عمومی قابل مشاهده باشد.

IRS اعلام کرد دلیل انتشار اطلاعات روی وب سایتش مربوط به خطای انسانی است که سال گذشته و هنگام ارائه فرم ۹۹۰-Tبرای حسابرسی الکترونیک اتفاق افتاده است. در نتیجه این خطای انسانی داده های غیر عمومی همراه عمومی برای دانلود ارائه شده است.

این نشت اطلاعات چند هفته قبل و هنگامی فاش شد که کارمندی پس از ردیابی اختلال، تحقیقی در این باره انجام داد که در نتیجه آن داده های غیر عمومی از وب سایت حذف شدند.

این سازمان در نامه ای اعلام کرد اطلاعات فاش شده شامل نام و شماره تماس افراد و کسب وکارها بوده است. البته شماره تامین اجتماعی، جزئیات درآمد افراد و دیگر اطلاعات کاربران فاش نشده است.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار