یک کارخانه فرآورده‌های پتروشیمی در جنوب شرقی چین بر اثر وقوع انفجار، دچار حریق شد.

بررسی آمارها نشان می‌دهد کارمندان دولت به طور متوسط سالیانه نزدیک به ۹ میلیون تومان مالیات پرداخت کرده‌اند، اما مالیات طلافروشان بسیار ناچیز بوده است.

وزارت دفاع سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد، در حمله مشترک ارتش این کشور و نیروهای روسی مستقر در سوریه، شمار زیادی از مقرها و انبارهای اسلحه و مهمات گروه‌های تروریستی منهدم شد.

در پی بمب‌گذاری منافقین در تیر ۱۳۶۰ در مسجد ابوذر تهران، سید علی خامنه‌ای امام جمعه وقت تهران جان سالم بدر برد ولی جراحات شدیدی برداشت و به عنوان جانباز انقلاب نام گرفت.

محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: ایران تنها کشوری است که زنجیره تامین انرژی هسته‌ای مستقل دارد.

اظهارات جالب فرزند حمید نوری در گفتگو با شبکه بی بی سی فارسی که دروغ های این شبکه را درباره دادگاه پدرش برملا کرد.

رهبر انقلاب در دیدار کارگزاران حج فرمودند: باید در زمینه مفاهیم اصلی و بنیادین حج، فرهنگ‌سازی انجام شود.

سد معشوره در دولت احمدی‌نژاد کلنگ‌زنی شد و قرار بود آثار عمرانی و اقتصادی برای مردم لرستان داشته باشد. اما این پروژه به‌علت نداشتن مجوز و نداشتن توجیه اقتصادی و هم‌چنین تصمیم‌گیری شورای آب کشور متوقف شد.

حجت الاسلام رئیسی رئیس‌جمهور در جلسه بازرگانان ایرانی و سوری گفت: اراده دو کشور ایران و سوریه بر توسعه روابط تجاری و سیاسی و اقتصادی در همه حوزه‌هاست.

حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور گفت: ما به هیچ وجه میزان فعالیت اقتصادی میان ایران و سوریه را متناسب با سطح روابط سیاسی دو کشور نمی‌دانیم.

یک روزنامه آمریکایی درباره علیرضا اکبری، جاسوس بریتانیایی نوشت: وی فردی بود که اطلاعات مربوط به تاسیسات فردو را به انگلیس لو داد.

شهر سیده زینب(س) در جنوب دمشق، پایتخت سوریه، خود را برای پذیرایی از ابراهیم رئیسی رئیس جمهور که امروز چهارشنبه در رأس هیئتی سیاسی و اقتصادی وارد سوریه شده آماده می کند.

سفر امروز ابراهیم رئیسی به سوریه که اولین سفر یک رئیس‌جمهور ایران از سال2011 به این کشور است، دارای ابعاد مختلف سیاسی، امنیتی و اقتصادی است.

بهادری جهرمی سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی گفت: رئیس جمهور فردا به دعوت رسمی بشار اسد به سوریه می رود ؛ سفر رئیس جمهوری ایران به سوریه پس از ۱۳ سال صورت می گیرد.

یک قطار حامل باطری لیتیومی روز پنجشنبه از ریل خارج شد؛ دو واگن آن در رودخانه می‌سی‌سی‌پی سقوط کرد و چهار نفر زخمی شدند.

دونالدترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا هشدار داد در صورتی که خود او به قدرت بازنگردد، آمریکا دچار هرج و مرج خواهد شد.