تصاویری از گردباد ویرانگر در ایالت می‌سی‌سی‌پی آمریکا را مشاهده می‌کنید.

ترس از تکرار حادثه‌ای مشابه آنچه ششم ژانویه دو سال پیش به تحریک ترامپ در پایتخت آمریکا رخ داد و به تسخیر کنگره این کشور انجامید، باعث شده در اطراف دادستانی نیویورک تدابیر امنیتی برقرار شود.

رزمایش‌ بزرگ ارتش یمن به مناسبت سالگرد ایستادگی در برابر ائتلاف سعودی را در این فیلم مشاهده می‌کنید.

سی و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در حالی در سالن اجلاس سران تهران برگزار شد که شاهد رقابت ۵۲ قاری از ۳۳ کشور اسلامی در آقایان و بانوان در سه بخش قرائت تحقیق،ترتیل و حفظ کل بودیم.

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۷.۸ درجه در مقیاس ریشتر به مرکزیت ترکیه، بخش‌های زیادی از منطقه غرب آسیا و شرق مدیترانه و همچنین بخش‌های زیادی از سوریه را به لرزه درآورد.

پس از گذشت چندین ماه از تذکر سازمان امور مالیاتی نسبت به فرار مالیاتی پزشکان، هم‌چنان برخی از پزشکان از نصب کارتخوان در مطب خود امتناع می‌کنند.

در این فیلم توضیحات رئیس جمهور در خصوص اقدامات دولت از رتبه بندی معلم تا افزایش ۶۶ درصدی درآمدهای مالیاتی را مشاهده می‌نمایید.

شعرخوانی شهید سردار سلیمانی فرمانده سابق نیروی قدس در یادواره شهدای عملیات رمضان در همدان را مشاهده می‌کنید.

توضیحات بابازاده مدیرکل بازرسی امور ویژه سازمان بازرسی را در خصوص ماجرای نامه محرمانه سازمان بازرسی به حسن روحانی درباره هشدارهای قانون هوای پاک را در این فیلم مشاهده می‌کنید.

اهالی روستای قنات ملک سه سال بعد از شهادت حاج قاسم همچنان دلتنگ سردار دلها هستند.

حضور قالیباف رئیس مجلس در صف زیارت مزار سردار حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان را در این فیلم مشاهده می‌کنید.

روایت امیرعلی حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ازتذکر و تحسین سردار سلیمانی از حسن روحانی رئیس جمهور سابق را در این فیلم مشاهده می‌کنید.

جزئیات اقدامات سازمان امور مالیاتی در خصوص مالیات گیری از دارندگان خانه های خالی از زبان آقای منظور رئیس سازمان امور مالیاتی را در این فیلم مشاهده می‌کنید.

رهبر انقلاب فرمودند: سیاست ایران در سه کشور عراق، سوریه و لبنان کارکرد پیدا کرد.

کیروش در حاشیه نشست خبری خطاب به خبرنگار بی‌بی‌سی: چرا مدام از ما سوالات سیاسی می‌پرسید؟چرا از ساوت‌گیت درباره کشتار کودکان افغانستان توسط دولت انگلیس نمی‌پرسید؟

فایل صوتی دیگری از مکالمه رعنا رحیم‌پور، خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی، این‌بار علیه اینترنشنال افشا شده که با صراحت بیشتری از طراحی برای تجزیه ایران پرده برمی‌دارد.