مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی گفت: طی 7 ماه ابتدای امسال بر اساس گزارشات اعلام شده به این اداره کل 300 پزشک متخلف در سطح استان شناسایی و پرونده تخلف آنها مورد بررسی قرار گرفته است.

فراوانی جنس قاچاق در بازار لوازم خانگی از یک سو و ذائقه برخی از مصرف کنندگان نسبت به خرید کالای خارجی، باعث شده است تا بازار لوازم خانگی قاچاق همواره داغ و پرسود باشد، اما چرا بازار قاچاق لوازم خانگی پرسود و پرطرفدار شده ...

اسامی صاحبان بیش از 258 هزار حساب قرض‌الحسنه بانک رفاه کارگران به عنوان برندگان سی‌وهفتمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز این بانک، اعلام شد.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور بخشنامه تقسیط بدهی و نحوه بخشودگی جرایم مالیاتی در سال 1402 را ابلاغ کرد.

به گفته رئیس مرکز ملی مطالعات پایش و بهبود محیط کسب و کار از سال 1403، ارائه سرویس‌های حکومتی به کسب و کارهایی که شناسه یکتا نداشته باشند قطع می‌شود و بر اساس قانون، باید تمام مجوزهای کاغذی تا نیمه دوم امسال تبدیل به شنا ...

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به شناسایی ۱۶ هزار خانه خالی از اجرای طرح ساماندهی و نظارت بازار مسکن و اجاره بها در کرمانشاه خبر داد.

یک نماینده مجلس به بیان توضیحاتی درباره حذف معافیت‌های مالیاتی از برنامه هفتم توسعه و مخالفت مجلس با حذف اعتبار مالیاتی واحدهای تحقیق و توسعه شرکت‌های دانش بنیان پرداخت.

بر اساس بخشنامه معاون سازمان مالیاتی، با توجه به احصا فهرست مؤدیان مهم دارای ریسک بالا در سازمان امور مالیاتی، ادارات کل موظف شدند ظرف 180 روز و تا پایان بهمن ماه نسبت به صدور برگ قطعی مالیات 1401 اقدام کنند.

رویترز مدعی شد که آمریکا احتمالا اواسط هفته جاری از یک بسته کمک نظامی جدید برای اوکراین رونمایی خواهد کرد.

سخنگوی سازمان امور مالیاتی گفت: معافیت مالیاتی سود سپرده‌های بانکی برای اشخاص حقوقی در سال 1401 طبق قانون بودجه حذف شده، اما برای سال 1402 این معافیت وجود دارد.

پروژکتور یا نورافکن ال ای دی جهت روشنایی و نورپردازی محیط‌های مختلف از جمله روشنایی محوطه ‌های بزرگ و استادیوم‌های چند ده هزار نفری تا روشنایی و نورپردازی تابلوهای کوچک استفاده می گردد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پیش بینی که ما می کنیم این است که عددی تقریبا نزدیک به کسری بودجه ما فرار مالیاتی در کشور داریم. یعنی به همان میزانی که مالیات اخذ می کنیم به همان میزان هم فرار مالیاتی داریم.

کارشناس اقتصاد مسکن با بیان این‌که در ایران همچنان زمین‌دار هستیم و این مسئله بازار مسکن را دچار ناهنجاری کرده است، گفت: زمین و مسکن رقیب تولید شده است.

بر اساس اعلام سازمان امور مالیاتی مهلت ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره سه ماهه اول (فصل بهار) ۱۴۰۲ روز دوشنبه ۲۶ تیرماه پایان می یابد.

رئیس خزانه استان قزوین گفت: 2 هزار و 500 فقره پرونده در هیئت دادخواهی مالیاتی در استان قزوین رسیدگی شده که با 1600 فقره پرونده یعنی 64 درصد پرونده‌ها

شهر زلزله زده سی سخت سه سال پس از وقوع زمین لرزه، برای تکمیل زیرساخت ها، چشم انتظار حمایت دولت است.

رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه لوترن کالیفرنیا با بیان این که ایران در شرایط ابرتورم نیست، گفت: البته ایران با تو ...