یک کارشناس مسائل سیاسی نوشت: اگر دچار فقدان «روایت سیاسی و اجتماعی از عاشورا» باشیم، در واقع، عاشورا را در یک عزاداری ساده و محض، خلاصه کرده‌ایم که فقط جنبۀ شخصی و باطنی دارد و با نظم سیاسی و وضع تاریخی، بیگانه است.

دولت عراق نسبت به خطراتی که اردوگاه نگهداری بقایای گروه داعش در سوریه ایجاد می‌کند، ابراز نگرانی کرد.

امام جمعه موقت اراک با اشاره به تهاجم‌های فرهنگی از سوی دشمن، گفت: برنامه امروز دشمن ایجاد ناامیدی و نارضایتی در بین مردم است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به تصویب کاهش 8 درصدی مالیات ارزش افزوده کالاهای اساسی در سال جاری، گفت: مبنای ارسال لایحه دو فوریتی کاهش مالیات ارزش افزوده به مجلس مشخص نیست.

مستند «عاشق خمینی» روایتی متفاوت از ارتباط قلبی و مستمر آیت‌الله خامنه‌ای با امام خمینی(ره) از شروع مبارزات انقلاب اسلامی تا زمان ارتحال ایشان است.

خبرگزاری تسنیم در گزارشی نگاهی انداخته است به آثاری که در سی و چهارمین دوره نمایشگاه کتاب تهران مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

همزمان با تحرکات سیاسی منطقه ای با هدف بازگشت سوریه به اتحادیه عرب از یکسو و توافق ایران و عربستان به منظور از سرگیری روابط دیپلماتیک از سوی دیگر، جبهه مقاومت از سوریه و لبنان تا غزه در حال ضربه وارد کردن به رژیم صهیونیس ...

برخی کارشناسان منطقه بر این باورند که فروپاشی سیاسی رژیم صهیونیستی رخ داده و تداوم تظاهرات کنونی نیز نشان‌دهنده آغاز فروپاشی اجتماعی جامعه صهیونیستی است.

نشریه آمریکایی پولیتیکو با اشاره به موفقیت شبکه تلویزیونی «راشاتودی» در خاورمیانه، نسبت به نفوذ فزاینده این شبکه هشدار داد.

رعنا رحیم‌پور از مجریان بی‌بی‌سی که در میانه اغتشاشات 1401 افشای یک فایل صوتی از او پشت پرده ضدایرانی و تجزیه طلبانه رسانه‌های معاند ایرانی را فاش کرد، دیروز از بی‌بی‌سی اخراج شد!

کارشناس مسائل غرب آسیا گفت:نزدیکی کشورهای عربی مانند عربستان به سوریه نشان‌دهنده توانمندی و مدیریت راهبردی است که جمهوری اسلامی ایران در مقابل تروریست و داعش در منطقه اعمال کرده است.

محمدباقر رجبی دوانی در جلسه نقد کتاب «سرداران ایرانی» گفت: شهید سلیمانی به صورت تک نفره و تنها با یک گروه بسیار کوچک سامرا را نجات داده است این مسئله اعجاز سلیمانی است.

رئیس انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب گفت: تولیدکنندگان می‌توانند برای حضور در بخش عفاف و حجاب سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، پیش ثبت نام‌های خود را تا ۱۵ اسفند انجام دهند.

یک سال از جنگ در اوکراین گذشته و برخی تحلیل‌گران بر این باورند که این جنگ همچنان ادامه خواهد داشت، چون هیچ کدام از طرف‌ها نه آن‌چنان ضعیف هستند که مصالحه کنند و نه آن‌چنان قوی که پیروز شوند.

مهلت ارسال آثار به چهارمین جایزه «موسیقی و رسانه» در سی‌ و هشتمین جشنواره موسیقی فجر تا هجدهم بهمن تمدید شد.

مدیر تماشاخانه ایرانشهر معتقد است برگزاری جشنواره تئاتر سردار آسمانی، گامی در جهت نمایان کردن بخش‌های مغفول مانده مکتب حاج قاسم سلیمانی است.

پربازدیدترین های سیاسی