نمایشگاه نقاشی‌های دیجیتال علیرضا ذاکری با عنوان «ضیافتِ خط، رنگ، نقش» ۲۹ آذرماه در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح می‌شود.

  محسن یزدی مدیر شبکه مستند درباره امکان پرداختن به برخی موضوعات و شبهات در صداوسیما بیان کرد که گاهی بی‌بی‌سی و من‌وتو هستند که با پرداختن به یک موضوع، مجوز را برای ما هم صادر می‌کنند.

  گروه استان‌ها ـ تمام وعده‌های مسئولان دولت قبل برای احداث سرپناه برای زلزله زدگان شهرستان دنا قبل از فصل سرما محقق نشد و اهالی سی سخت سوز سرما زیر 20 درجه را تحمل می‌کنند.

  دو کارشناس مسائل بین‌الملل حکمرانی در افغانستان را بدون تشکیل دولت فراگیر غیر ممکن می‌دانند و معتقدند لازمه تشکیل چنین دولتی برگزاری انتخابات آزاد با حضور تمام اقوام و گروه‌ها است.

  محمدرضا اصنافی می‌گوید در بازآرایی تولید فرهنگ و رسانه نیازمند مفهوم مغناطیسم انسان‌رسانه هستیم و جایی می‌توان شاهد تاثیرگذاری بود که انسان‌ فرهنگی با مغناطیس لازم حضور داشته باشد.

  «الکمین» نخستین فیلم سینمایی جنگی امارات که بر اساس رویدادهایی از جنگ یمن و تجاوز ائتلاف عربی ساخته شده، به زودی در این امیرنشین اکران می‌شود.

  امیر اسفندیاری گفت: برای اتخاذ تصمیمی منطقی، بهتر است تصمیم‌گیرندگان با مطالعه دقیق مدارک و دستاوردهای موجود و مستند و نه بر مبنای برخی اطلاعات مغلوط و توهم‌آمیز در فضای مجازی و فضای رسانه‌ای کشور، با انجام بحث‌های اقناع ...

  سی‌ و دومین محفل طنز «قندشکن» با موضوع «رسم همسایگی» در شهر میراث جهانی یزد برگزار شد.

  «هنرمند بزرگ و دوست داشتنی کامبیز درمبخش، روی در نقاب خاک کشید. فقدان او برای جامعه هنری ایران دردی سنگین و جانکاه است.»

  روزنامه سعودی عکاظ از انتقال دفاتر شبکه «ام بی سی» در لبنان به ریاض خبر داد.

  نسخه الکترونیکی شماره‌ سی‌وهفتم نشریه دانشجویی «داد»؛ ماهنامه دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف منتشر شد.

  اجرای نظام رتبه بندی معلمان براساس «سند تحول بنیادین»/ ارجاع گزارش عملکرد سازمان امور مالیاتی به قوه قضاییه/ ارجاع طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد به کمیسیون صنایع و... از جمله مهمترین اخبار امروز (سه شنبه) بیست و ...

  شماره‌ سی‌ام نشریه «وحدت»؛ ماهنامه کانون وحدت دانشگاه تهران به صورت الکترونیکی منتشر شد.

  سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار پیامی درگذشت ایرج یکه زارع، کاریکاتوریست پیشکسوت را به خانواده ارجمندش و هنردوستان تسلیت گفت.

  کاریکاتوریست پیشکسوت کشور ـ به دلیل عوارض ناشی از ابتلا به ویروس کرونا ساعتی پیش در سن ۸۰ سالگی در منزل درگذشت.

  تهدیدات اردوغان در مورد حمله به شمال سوریه تیتر مشترک اغلب روزنامه‌های امروز ترکیه است.

  پربازدیدترین های سیاسی