مدیر تماشاخانه ایرانشهر معتقد است برگزاری جشنواره تئاتر سردار آسمانی، گامی در جهت نمایان کردن بخش‌های مغفول مانده مکتب حاج قاسم سلیمانی است.

نمایشگاه عکس «کآرام جانم می‌رود» شامل عکس‌های دیده نشده از مراسم تشییع سپهبد حاج قاسم سلیمانی، در سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سه‌شنبه ۱۳ دی‌ماه افتتاح شد.

مستندساز پاکستانی گفت: در جام جهانی امسال دیدید که اعراب و مسلمانان حاضر نشدند با رسانه‌های اسرائیلی مذاکره کنند. فکر می‌کنم این مسابقات پیروزی مردم فلسطین بر اسرائیل بود.

«کهکشان نیستی»، «ایران بین دو انقلاب» و «مغازه خودکشی» عناوینی بودند که در گفتگو با خبرنگاران و کارکنان گروه رسانه‌ای مهر برای معرفی کتاب‌های در دست مطالعه‌شان، بیشترین تکرار را داشتند.

محمدحسین نیرومند معتقد است نمایش آثار نمایشگاه کارتون و کاریکاتور جام جهانی نباید محدود به یک گالری و مجموعه شود و از طریق رسانه‌ها، تلویزیون و بیلبوردها باید به زندگی مردم راه پیدا کنند.

فراخوان ملی جشنوارهٔ شعر کودک و نوجوان با عنوان «آن مرد» در آستانه سومین سالگرد شهادت سردا شهید حاج قاسم سلیمانی اعلام شد.

سردبیر خبرگزاری تسنیم گفت: رسانه‌های معاند مانند اینترنشنال سعودی و بی بی سی فارسی قبل از اتفاقات اخیر روی مسئله اربعین سرمایه‌گذاری کرده بودند.

سی‌وسومین نشست از مجموعه درس‌گفتارهایی درباره‌ی سهروردی به «وصف اشراقی اسلام و مزدیسنا در تقابل با قشری‌گری» اختصاص دارد.

واکنش شبکه سعودی به فایل صوتی افشا شده از رعنا رحیم‌پور خبرنگار بی بی سی فارسی و تلاش این شبکه برای رفع اتهام از خود منتشر شد.

طبق یک تحقیق داخلی توئیتر، بسیاری از سلبریتی ها حساب های کاربری خود را رها می کنند.توئیتر تلاش دارد کابران فعال خود که برای کسب وکارش اهمیت دارند، را حفظ کند.

مدیر همکاری‌های بین المللی خبرگزاری اسپوتنیک روسیه گفت: مقابله با اخبار جعلی وظیفه شماره یک روزنامه نگاران است.

روزنامه واشنگتن پست با استناد به مصاحبه‌ها و اسنادی که به دست آورده است گزارش داد، اگر ایلان ماسک، ثروتمندترین فرد جهان، مالک توییتر شود شود، ممکن است سه چهارم نیروی کار این شرکت آمریکایی را تعدیل کند.

شبکه راشاتودی روسیه بدون ارائه هیچ توضیحی، خبر مربوط به تمدید ریاست‌جمهوریِ رئیس‌جمهور چین را حذف کرد.

پربازدیدترین های سیاسی