حسین دارابی کارگردان فیلم «هناس» گفت: «هناس» درد مشترک ایران و سوریه است و از آنجایی که مساله ترور دانشمندان علمی موضوعی باسابقه در بسیاری از کشو‌های اسلامی است، امیدوارم مخاطبان سوری نیز پس از تماشای این فیلم با آن ارتب ...

  دانشجویان برای ثبت‌نام سی‌امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه تا ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۱ فرصت دارند.

  تعداد ۹ فیلم اقتباسی در بخش‌های پویانمایی، تجربی و داستانی سی‌ و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران حضور دارند.

  معاون فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: موشن گرافیک شهید مدافع حرم، هاشم دهقانی نیا در اردبیل رونمایی شد.

  این روزها اخبار جعلی بیشتر از هر زمان دیگری در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود و به همین خاطر هر خبری نیاز به اعتبارسنجی دارد. منظور از اعتبار سنجی اخبار رسانه‌های اجتماعی چیست؟

  پیوست فرهنگی-نظامی در عرصه مقاومت علیه داعش یک سویش فعال و قوی بود که آن هم عرصه نظامی است. اما سوی فرهنگی آن توسط افسرانش به‌خوبی اداره نشد. نتیجه آنکه تنها چند فیلم معدود ساخته شد. برای اینکه یا مدیران نفوذی‌‌اند یا اه ...

  اسامی برندگان نوزدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر در بخش‌های گرافیک، کاریکاتور، عکس و فیلم (مسابقه‌ی جوانان زیر ۲۵ سال) مسابقه‌ی عکس‌های موبایلی و ایران ما، دو جایزه دبیر برای فیلم‌سازی یک‌نفره و موزیک ویدئو و نم ...

  نمایشگاه نقاشی‌های دیجیتال علیرضا ذاکری با عنوان «ضیافتِ خط، رنگ، نقش» ۲۹ آذرماه در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح می‌شود.

  محسن یزدی مدیر شبکه مستند درباره امکان پرداختن به برخی موضوعات و شبهات در صداوسیما بیان کرد که گاهی بی‌بی‌سی و من‌وتو هستند که با پرداختن به یک موضوع، مجوز را برای ما هم صادر می‌کنند.

  گروه استان‌ها ـ تمام وعده‌های مسئولان دولت قبل برای احداث سرپناه برای زلزله زدگان شهرستان دنا قبل از فصل سرما محقق نشد و اهالی سی سخت سوز سرما زیر 20 درجه را تحمل می‌کنند.

  دو کارشناس مسائل بین‌الملل حکمرانی در افغانستان را بدون تشکیل دولت فراگیر غیر ممکن می‌دانند و معتقدند لازمه تشکیل چنین دولتی برگزاری انتخابات آزاد با حضور تمام اقوام و گروه‌ها است.

  محمدرضا اصنافی می‌گوید در بازآرایی تولید فرهنگ و رسانه نیازمند مفهوم مغناطیسم انسان‌رسانه هستیم و جایی می‌توان شاهد تاثیرگذاری بود که انسان‌ فرهنگی با مغناطیس لازم حضور داشته باشد.

  «الکمین» نخستین فیلم سینمایی جنگی امارات که بر اساس رویدادهایی از جنگ یمن و تجاوز ائتلاف عربی ساخته شده، به زودی در این امیرنشین اکران می‌شود.