آیت الله خامنه‌ای به استفتاء درباره «صیانت فرزندان از گناه» پاسخ گفتند.

رئیس سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی گفت: سی‌امین جشنواره کتاب سال دانشجویی 29 آبان در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می‌شود و قرار است از آیت‌الله مرعشی به عنوان «خادم کتاب» تجلیل شود.

ساترا در واکنش به شایعات منتشر شده مبنی بر ممانعت از صدور مجوز برنامه «اسکار» با اجرای مهران مدیری واکنش نشان داد. همچنین کواکبیان امشب مطالبه‌گری و صداوسیما را در برنامه «جام‌جم» بحث و بررسی می‌کند.

آرش میراحمدی بازیگر تلویزیون که چندی پیش با انتشار ویدئویی از سرطان خود خبر داد، درحال حاضر در آی‌سیو بیمارستان فیروزگر بستری است.

نویسنده کتاب «ماهرخ» می‌گوید زمان نگارش این کتاب احساس کرده حوزه زنان در ادبیات جنگ تا حدود زیادی مهجور مانده است؛ در حالی‌که زنان قهرمان اصلی جنگ هستند.

رئیس فدراسیون تیراندازی ابراز امیدواری کرد، اعضای کاروان اعزامی ایران به سی‌ویکمین دوره یونیورسیاد با سربلندی و عزت به ایران بازگردد.

سیدمهدی جوادی که پیش از این حکم دبیری سی‌وپنجمین دوره جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان را دریافت کرده بود، درباره انتصاب مجید زین‌العابدین به این سمت، توضیحاتی ارائه کرد.

همسر شهید کریمی می‌گوید: «در سایت مدافعین حرم، خواندم دو نفر از سپاه انصار شهید شدند. با خودم گفتم مطمئناً یکی از آنها امین است.»

محمد خزاعی در حکمی مجید زین‌العابدین را به دبیری سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان منصوب کرد.

همایش «سی سال پس از ریچارد فرانک» با محوریت بررسی نظریات غزالی و ابن سینا در دانشگاه ییل آمریکا برگزار شد.

محمد خراسانی‌زاده رئیس شورای سیاستگذاری سی‌امین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران با صدور حکمی مینا صدری را به‌عنوان دبیر و عضو شورای سیاستگذاری این رویداد هنری منصوب کرد.

توانایی روسیه برای مقابله با ناتو و همچنین دستاوردهای سفر رئیس جمهور کشورمان به آفریقا، از محورهای مورد توجه روزنامه‌های مطرح جهان عرب است.

جمعیت علمای یمن در بیانیه‌ای، درگذشت علامه شیخ عفیف نابلسی از علمای برجسته لبنان را به دبیرکل حزب الله و آزادگان امت اسلام در محور جهاد و مقاومت تسلیت گفت.

کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم»، طی سه‌ سال به چاپ صدوبیست‌‌وهشت رسیده و تاکنون 430هزار نسخه از آن روانه‌ بازار شده است.

پیش از آنکه بحث حمله اسرائیل و اعزام نیرو مطرح شده باشد، آرزوی آزادی کربلا، مکه و قدس را داشت.البته تنها حاج احمد نبود که آرزوی جنگ با اسرائیل را داشت.

کتاب «باغ‌های معلق» نوشته سمیه عالمی روز سه‌شنبه ۲۰ تیر در کتابخانه آیت‌الله خامنه‌ای شهر قم رونمایی می‌شود.