دبیر شورای عالی مناطق آزاد با بیان این‌که مخالف بند (پ) ماده 58 لایحه برنامه هفتم هستیم که معافیت‌های مالیاتی واحدهای جدید در مناطق آزاد را صرفا برای واحدهای صادراتی می داند گفت:نمایندگان مجلس نیز با این بند مخالف هستند.

محمدجواد لاریجانی می‌گوید رونمایی ظریف از توجیهش درباره ترکمانچای اتفاق مهمی بود و می‌توان گفت منطق توجیه برجام و ترکمانچای از دیدگاه آنان یک چیز است.

امام جمعه موقت گفت: اگر ولایت تبلیغ نشود، دین خنثی و یک پیکر بی‌جان است. روح، حقیقت و ضمانت اجرای دین ولایت و امامت امیرالمومنین و ائمه است.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تصویب نهایی طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول، موجب افزایش شفافیت اقتصادی و درآمدهای مالیاتی و نیز کاهش چند میلیونی پرونده های قضایی خواهد شد.

اتوسمپلر (نمونه‌گیرخودکار) دستگاهی است که به طور خودکار و بدون دخالت کاربر، نمونه‌ها را از سینی آن برداشته و به دستگاه آنالیز GC و GC-MASS و HPLC تزریق می‌کنند؛ بعد از کشورهای ژاپن، سوئیس، ایتالیا و آمریکا، ایران پنجمین ...

نخستین رویداد فن‌چالش صنعت هسته‌ای در راستای اجرایی کردن توافقنامه میان سازمان انرژی اتمی و معاونت علمی ریاست جمهوری برگزار شد.

رئیس‌جمهور بر مزار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی حضور پیدا کرد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در توئیتی درباره بشاگرد و گروه هایی نوشت که جهادگرانه به یاری مردم بشاگرد رفته اند.

امام خامنه‌ای به پرسش‌ حکم تقسیم گوشت قربانی پاسخ دادند.

وزیر بهداشت از تقویت دیپلماسی سلامت به عنوان یکی از سیاست‌های وزارت بهداشت در دولت سیزدهم یاد کرد و با اشاره به پیگیری مستمر وزارت بهداشت و بانک مرکزی برای تامین ارز دارو، از حل بخش عمده‌ای از مشکلات ارزی دارو و تجهیزات ...

اهواز نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس گفت: به منظور بهبود معیشت مردم، کاهش نرخ مالیات بر ارزش افزوده واردات کالاهای اساسی از ۹ درصد به یک درصد در نظر گرفته شد.

نمایندگان مجلس با کلیات و جزئیات لایحه اجازه مشارکت جمهوری اسلامی ایران در افزایش سـهام سرمایه دور ششم بانک توسعه اسلامی موافقت کردند.

نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با اکثریت آرا ضمن موافقت با معافیت مالیاتی واردات داروهای ضروری فاقد مشابه تولید داخل، با کاهش نرخ مالیات بر ارزش افزوده واردات برخی از اقلام خوراکی موافقت کردند.

نایب رئیس مجلس گفت: امسال سال مهار تورم است و با کاهش ۸ درصد مالیات بر ارزش افزوده کالاهای اساسی می‌خواهیم قیمت را ۸ درصد پایین بیاوریم تا به مهار تورم کمک شود.

دقایقی پیش جلسه علنی مجلس آغاز شد و ادامه رسیدگی به لایحه مربوط به کاهش مالیات بر ارزش افزوده کالاهای اساسی و دارو در دستورکار قرار گرفت.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: اعطای تخفیف مالیاتی به مودیانی که مالیات خود را به صورت هوشمند پرداخت می‌کنند، می‌تواند به روند جلوگیری از فرار مالیاتی کمک کند.

آنچه در مسیر جلوگیری از این تحریف نیاز است تمسک به «محکمات امام» و ارائه «قرائت معتبر» از ایشان است. اما اگر ...