وزیر دفاع سوریه با رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در دیدار وزیر دفاع سوریه گفت: آمریکا از تمامی ابزار تروریسم در سوریه استفاده کرد اما نتوانست در این کشور موفق شود و ارتش سوریه توانست بر آنها غلبه کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه بودجه سال آینده درآمدهای نفتی کمتر شده و وابستگی بودجه به نفت هم کمتر شده است.

مشاور ارشد رئیس جمهور سوریه با ارزیابی مثبت از برگزاری موفق کنگره زنان تاثیر گذار در کشورمان، از ابتکار جمهوری اسلامی ایران در این زمینه قدردانی و پیشرفت‌های کشورمان در حوزه زنان را ستود.

کارشناسان حاضر در اولین کنگره بین‌المللی بانوان تأثیرگذار خواستار الگوگیری از موفقیت‌های زنان ایرانی شدند.

نشست علمی «تحلیل جایگاه زن در ساختار خانواده با تمرکز بر دیدگاه‌های مقام معظم رهبری» با همکاری جامعه الزهرا(س) و دبیرخانه کنگره بین‌المللی اندیشه‌های قرآنی آیت الله خامنه‌ای برگزار می‌شود.

رسیدگی به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان برنامه و بودجه کشور در نحوه تخصیص و توزیع اعتبارات در دستور کار نمایندگان در جلسات علنی این هفته قرار دارد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402 با اشاره به برخی نقاط ضعف و قوت بودجه سال آتی گفت: در کنار واقع‌بینانه بودن میزان فروش نفت، متاسفانه هیچ توجهی به بخش بهینه‌سازی مصرف سوخت صورت نگرفته که بسیار نگران‌کننده است.

نماینده شاهرود و میامی در مجلس گفت: سابقاً ملاک اختصاص اعتبارات، مالیات ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بر حسب جمعیت بود که در بودجه سال آتی به عدم توسعه یافتگی تغییر کرد.

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: هیچ فعالیت اعلام نشده و سایت معرفی نشده در جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: استان‌های کمتر توسعه یافته نظر اردبیل نباید از منابع عمده ملی بی بهره باشند و یا مورد غفلت قرار گیرند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: امسال مالیات ۱۰۰ درصد دریافت و محقق شده و سوال افرادی که مالیات می‌دهند این است که درآمدهای مالیاتی کجا مصرف شده است.

مردم ایران به خوبی در یاد دارند که چطور بعد از امضای توافق، عملکرد ضعیف دولت وقت موجب شد تا نه تنها سرمایه‌گذاری در کشورمان صورت نگیرد، بلکه روندی در زمینه معیشت مردم ایجاد شود که نهایتا قیمت دلار را از حدود 3 هزار تومان ...

امیرعلی ابوالفتح کارشناس مسائل بین‌الملل معتقد است که تغییرات مهمی در نظام بین‌الملل در حال رخ دادن است؛ جنگ اوکراین و جنگ‌هایی هم که در منطقه به وقوع پیوسته در همین راستا و نزاع دو نیروی برهم‌زنندگان و حافظان وضع موجود ...

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان این که بودجه سال آتی نیاز به اصلاحات اساسی دارد گفت: با این شرایط نمی تواند ثبات اقتصادی و کاهش چشم گیر تورم را به ارمغان بیاورد و حتما نیاز به اصلاح دارد.

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه نیازمند بازنگری در چرایی حوادث تلخ ایام اخیر هستیم، گفت: دیدگاه جمهوری اسلامی در خصوص جایگاه زنان بسیار مترقی است.

آنچه در مسیر جلوگیری از این تحریف نیاز است تمسک به «محکمات امام» و ارائه «قرائت معتبر» از ایشان است. اما اگر ...

پربازدیدترین های سیاسی