چراغی گفت: شبکه المیادین یا خبرگزاری اسپوتنیک حقیقت انتخابات را آنطور که بود، بازنمایی کردند و خبرگزاری رسمی کویت بر حضور زنان تاکید کرد.

تداوم حملات ویرانگر صهیونیست‌ها به غزه، ادعای منابع آمریکایی و اسرائیلی در مورد توافق آتش بس و ورود سوخت به غزه، تجمع تانک‌های صهیونیستی در ورودی بیمارستان الشفاء با بیش از 8 هزار انسان درمحاصره، از مهترین تحولات فلسطین ...

محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی و معاون رئیس جمهور از راه‌اندازی پژوهشکده داروهای شیمی‌درمانی در پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای خبر داد.

شبکه منوتو در پیامی که در کانال تلگرامی خود منتشر کرد، از احتمال تعطیلی این شبکه تا پایان ژانویه سال میلادی آینده خبر داد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل یکصد و دهم قانون اساسی و پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام، سیاست‌های کلی توسعه دریا محور را برای اقدام به روسای قوای سه گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت ...

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با رئیس جمهور و وزیر خارجه سوریه بر تداوم حمایت محور مقاومت از مقاومت اسلامی سوریه تأکید کرد.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد با بیان این‌که مخالف بند (پ) ماده 58 لایحه برنامه هفتم هستیم که معافیت‌های مالیاتی واحدهای جدید در مناطق آزاد را صرفا برای واحدهای صادراتی می داند گفت:نمایندگان مجلس نیز با این بند مخالف هستند.

محمدجواد لاریجانی می‌گوید رونمایی ظریف از توجیهش درباره ترکمانچای اتفاق مهمی بود و می‌توان گفت منطق توجیه برجام و ترکمانچای از دیدگاه آنان یک چیز است.

امام جمعه موقت گفت: اگر ولایت تبلیغ نشود، دین خنثی و یک پیکر بی‌جان است. روح، حقیقت و ضمانت اجرای دین ولایت و امامت امیرالمومنین و ائمه است.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تصویب نهایی طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول، موجب افزایش شفافیت اقتصادی و درآمدهای مالیاتی و نیز کاهش چند میلیونی پرونده های قضایی خواهد شد.

اتوسمپلر (نمونه‌گیرخودکار) دستگاهی است که به طور خودکار و بدون دخالت کاربر، نمونه‌ها را از سینی آن برداشته و به دستگاه آنالیز GC و GC-MASS و HPLC تزریق می‌کنند؛ بعد از کشورهای ژاپن، سوئیس، ایتالیا و آمریکا، ایران پنجمین ...

نخستین رویداد فن‌چالش صنعت هسته‌ای در راستای اجرایی کردن توافقنامه میان سازمان انرژی اتمی و معاونت علمی ریاست جمهوری برگزار شد.

رئیس‌جمهور بر مزار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی حضور پیدا کرد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در توئیتی درباره بشاگرد و گروه هایی نوشت که جهادگرانه به یاری مردم بشاگرد رفته اند.

امام خامنه‌ای به پرسش‌ حکم تقسیم گوشت قربانی پاسخ دادند.

وزیر بهداشت از تقویت دیپلماسی سلامت به عنوان یکی از سیاست‌های وزارت بهداشت در دولت سیزدهم یاد کرد و با اشاره به پیگیری مستمر وزارت بهداشت و بانک مرکزی برای تامین ارز دارو، از حل بخش عمده‌ای از مشکلات ارزی دارو و تجهیزات ...

آنچه در مسیر جلوگیری از این تحریف نیاز است تمسک به «محکمات امام» و ارائه «قرائت معتبر» از ایشان است. اما اگر ...