موشن تایپ خطبه عربی حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای به‌مناسبت روز قدس توسط فرهنگ‌سرای ارسباران منتشر شد.

واکنش نمایندگان مجلس به موشک‌باران مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها توسط سپاه پاسداران را در این گزارش می‌خوانید.

۱۶۰ نماینده مجلس در بیانیه‌ای درباره مذاکرات هسته‌ای به تیم مذاکره‌کننده تأکید کردند که اکنون که بحران اوکراین نیاز غرب را به عرصه انرژی ایران افزایش داده است، نباید بدون توجه به خواسته‌های به حق ایران، نیاز آمریکا به کا ...

نگاهداری رئیس مرکز پژوهشهای مجلس در مصاحبه ای 53 اقدام مثبت و سازنده مجلس یازدهم را در خصوص لایحه بودجه 1401 دولت را تبیین و تشریح کرد.

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای از شهادت دو تن از پاسداران رشید مدافع حرم در حمله جنایتکارانه موشکی رژیم صهیونیستی در حومه شهر دمشق خبر داد.

عضو انجمن ژئوپلیتیک ایران گفت: سرمایه‌گذاری اقتصادی و انجام طرح‌های مشترک و کلان اقتصادی بهترین تضمین برای امنیت پایدار و تداوم روابط مناسب با همه کشورها است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: جهانیان شاهدند که دشمنان انقلاب اسلامی یکی پس از دیگری به خاک مذلت نشسته و انقلاب با رهبری حکیمانه امام خامنه‌ای در اوج عزت و قدرت در جهان می‌درخشد.

رهبر معظم انقلاب در دیدار با جانبازان فرمودند: ارزش جانبازان از شهدا کمتر نیست و گاهی بیشتر است.

چندی پیش برخی کانال‌های منتسب به احمدی‌نژاد در رابطه با ماجرای کاترین شکدم، افتراهایی به برخی افراد و نهادها نسبت دادند که خود شکدم چنین ادعاهایی نداشته است.

مهدی محمدی گفت: سازمان‌های بین‌المللی بسیار قدرتمند با استفاده از تمام امکانات دائما جاهلیت را بازتولید می‌کنند و هر چه جلوتر می‌رویم ما با نسخه‌های قدرتمندتری از جاهلیت مواجه می‌شویم.

به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) دو اصله نهال میوه کاشتند.

معاون فرماندهی عملیات مشترک عراق امروز (شنبه) از مصون‌سازی ۸۰ درصد از مرزهای با سوریه خبر داد.

به نیمه‌های شعر که رسید دیگر صدای "آفرین"گویی‌های آقا به گوش نمی‌رسید؛ دوربین‌ها که چرخید آقا را دیدیم که داشت آرام آرام اشک می‌ریخت.

۲۳ آذر ماه ۱۳۵۷ مصادف با ۱۳ محرم ۱۳۹۹ هجری قمری حمله عمال رژیم پهلوی به بیمارستان امام رضا (شاهرضا) در مشهد احساسات عمومی را جریحه‌دار کرد. در این حادثه روحانیت مبارز مشهد با محوریت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در محوطه بیمارس ...

عضو کمیسیون امور داخلی مجلس گفت: کم بودن تعداد وکلا و گرانی خدمات وکالت منجر به ارائه خدمات بسیار ناقص از سوی وکلا و عدم رقابت و تلاش برای ارتقاء خدمات با کیفیت شده است.

محمدمهدی اسماعیلی با صدور احکام جدید، سه‌ مشاور خود را منصوب کرد.

دانشیار روابط بین‌الملل دانشگاه علامه طباطبایی، تصویر ضربه خورده آمریکا در عرصه بین‌المللی را یکی از عوامل افو ...