رئیس سازمان بسیج هنرمندان کردستان گفت: ششمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور فجر همزمان با ایام پیروزی انقلاب اسلامی در سنندج برگزار می شود.

دبیر بخش طنز ترسیمی جشنواره گرافیک رضوی از ورود رشته طنز ترسیمی با موضوع مهربانی برای نخسین بار در جشنواره ملی گرافیک رضوی خبر داد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان خراسان رضوی گفت:

فرمانده سپاه بویین زهرا گفت: امروز علاوه بر امنیت منطقه‌، مردم اروپا نیز امنیت امروز خود را مدیون سپاه هستند و اگر سپاه نبود، امروز اروپا باید درگیر مقابله با داعش می‌بود.

جشنواره «عهد کودکان دبستانی با شهید سلیمانی» در تبریز برگزار شد.

رئیس بیمارستان تخصصی کیش گفت: تجهیز یک هواپیمای سبک به عنوان آمبولانس هوایی برای تسریع اعزام بیماران به بیمارستان های نقاط مختلف کشور در دستور کار این بیمارستان است.

کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: با تداوم فعالیت سامانه پرفشار، هوای سرد در سطح استان به ویژه نواحی شمالی و ارتفاعات تا پایان هفته جاری ماندگار خواهد بود.

امام جمعه سی سخت گفت: خروجی خدمت باید رضایت مردم و حل مشکلات آنان باشد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: ۳۸۲ فقره شکوائیه از ابتدای سال جاری تا کنون به هیأت موضوع ماده ۲۵۱ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم در استان ارجاع شده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: اخذ مالیات از استان قزوین 47 درصد افزایش یافته است، با این حال

اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز بار دیگر به موضوع آلودگی هوا، موضوع استانداردسازی خودروها و کیفیت سوخت پرداختند.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: کرمان منهای استان تهران رتبه دوم درآمد مالیاتی کشور را دارد، اما فقط 66 درصد درآمدهای استان کرمان به استان برمی‌گردد.

لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ به‌عنوان دومین لایحه تدوین شده در دولت سیزدهم در شرایطی به مجلس شورای اسلامی ارائه شد که بودجه در نظر گرفته شده برای آذربایجان شرقی کاهش و مالیات افزایش یافته است.

فرماندار رودسر با بیان اینکه دشمن به نقاط قوت ما حمله کرده است، گفت: سپاه بزرگترین نیروی ضد تروریست و نقطه قوت نطام جمهوری اسلامی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: اروپا و آمریکا به جای هجمه به سپاه پاسداران بهتر است لکه ننگ داعش را که بر پیشانی آنها نقش بسته پاک کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: مدافعان حرم توطئه‌های پدیدآورندگان داعش را در کشورهای همسایه خنثی کردند و شکست مفتضحانه‌ای را برای آنها رقم زدند.

پربازدیدترین های سیاسی