سی‌وچهارمین جشنواره تئاتر استان کردستان با حضور گروه‌های مختلف در بیجار برگزار می‌شود.

درحالی اواخر عمر دولت حسن روحانی فشارها برای افتتاح ترمینال جدید فرودگاه کیش به‌عنوان طرحی نیمه‌تمام به‌شدت افزایش یافت که قرار است این طرح عمرانی مهم کشور فردا با حضور وزیر راه و شهرسازی به‌بهره‌برداری برسد.

معاون سازمان انرژی اتمی کشور‌ با اشاره به ساخت کم هزینه سامانه‌های گاما و مایکروویو گفت: این سامانه های تا یک تن محصول را پرتودهی، قادرند در اقصی نقاط کشور در رفع آفات محصولاتی مانند خرمای خوزستان کمک کند.

مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی از وصول 4 هزار و 589 میلیارد ریال مالیات از پرونده‌های مالیاتی سهم این استان در سایر استان‌ها خبر داد.

قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اینکه در این سازمان هیچگونه خط قرمزی برای اقدامات نظارتی و مبارزه با فساد وجود ندارد، از فروش بیش از 17 هزار میلیارد تومان از اموال بانک‌ها با ورود بازرسی خبر داد.

وزیر اقتصاد ‌با اشاره به اینکه نرخ رشد سرمایه‌گذاری 6.7 درصد در سال گذشته گزارش شد، گفت: تشویق سرمایه‌گذاری‌های کلان را به درآمد دولت ترجیح می‌دهیم.

مدیرکل دیوان محاسبات استان هرمزگان گفت: در حوزه مطالبه‌گری باید به صورت فراجناحی ورود شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از تلاش و برنامه‌ریزی برای انتقال پرونده‌های مالیاتی صنایع بزرگ به استان بوشهر خبر داد.

الیگودرز - محموله مواد اولیه «پی‌وی‌سی» قاچاق در شهرستان الیگودرز توقیف شد.

مدیرکل دفتر تامین مالی و سرمایه گذاری معاونت علمی و فناری ریاست جمهوری گفت: زیست‌بوم فناوری کشور با بودجه دولتی بیش از این رشد نمی‌کند، بنابراین بخش خصوصی باید وارد عمل شود.

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی، گفت: امروز ۳۱ تیرماه، آخرین مهلت ارائه الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری است.

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز سرعت باد به بیش از ۴۰ کیلومتر بر ساعت و ارتفاع امواج دریا به بیش از ۱۸۰ سانتیمتر خواهد رسید و سبب اختلال در ترددهای دریایی خواهد شد.

بندرعباس - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد: افزایش تخت های «ان آی سی یو» و به کارگیری پزشکان متخصص کودکان در بیمارستان شریعتی در اولویت است.

فرمانده انتظامی استان از کشف فرار مالیاتی به ارزش ۱۷ هزار میلیارد ریال توسط کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران از توقیف هشت دستگاه موتورسیکلت سنگین غیر مجاز به ارزشی بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال در شهرستان نوشهر خبر داد.

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: در سه ماهه نخست امسال از محل مالیات بر ارزش افزوده بیش از 200 میلیارد تومان به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان زنجان پرداخت شد.

پربازدیدترین های سیاسی