مستند تلویزیونی «او با ما بود» ناگفته هایی از نقش حاج قاسم سلیمانی در جنگ ۳۳ روزه لبنان را مشاهده می‌کنید.

همایون شجریان خواننده شناخته شده موسیقی ایرانی در تازه ترین پستی که در صفحه شخصی خود منتشر کرده ضمن انتشار یک قطعه اوازی درگذشت امیر هوشنگ ابتهاج را تسلیت گفت.

پوریا نوری کارگردان «قلیچ» عنوان کرد که این مستند روایتگر زندگی بازیکن پیشکسوت پرسپولیس است که شاخ اینستاگرام شد.

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گفت: در سال‌های گذشته در زمینه رفع چالش‌های مشترک تولیدکنندگان بازی‌های ویدئویی مانند بیمه و مالیات در مجموعه برنامه‌ریزی‌های انجام داده‎‌‎ایم.

منابع عراقی اعلام کردند که دستگاه قضایی این کشور برای یک سرکرده داعشی که قصد حمله به زائران در سال گذشته را داشت، حکم اعدام صادر کرده است.

فرصت انتخاب محل برای داوطلبان مجاز سی و نهمین دوره پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی امروز شنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ به مدت یک روز تمدید شد.

یک کارشناس فناوری اطلاعات با بیان اینکه اجرای طرح صیانت از نظر فنی امکان‌پذیر نیست، تاکید کرد که حتی اگر ۱۰ درصد این طرح هم پیاده‌سازی شود، به فعالیت هزاران فرد و کسب‌وکاری که در این حوزه کار می‌کنند، آسیب می‌زند.

مترجمی که اثرش در جایزه کتاب سال برگزیده شده در حالی اقدام به انصراف از دریافت جایزه با دلایل نامربوط کرده است که از نخستین مراحل ثبت اثر تا برگزاری اختتامیه همکاری آگاهانه و خوبی با دبیرخانه داشته است، اما پس از "د ...

فرصت دوباره ثبت نام در سی و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی سال ۱۴۰۱ در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ فراهم می شود.

سخنگوی نمایشگاه کتاب تهران گفت: هماهنگی‌های لازم برای برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه کتاب تهران صورت گرفته و بناست همزمان با نمایشگاه در سال ۱۴۰۱ فروش کتاب از طریق سامانه اینترنتی نیز انجام شود.

«اینجا باید برای خودت گنگ داشته باشی. یعنی داخل یک گروه بروی که کسی نتواند حرف زورش را غالب کند.»

وزیر بهداشت گفت: قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری در شورای عالی بیمه سلامت تصویب شده است و این قانون باید در هیات دولت نیز به تصویب برسد و امیدواریم که از سال آینده، اجرایی شود و مجلس نیز برای اجرای آن، اعتباراتی را مشخص ...

یک سیستم هوش مصنوعی گوگل کنترل میدان مغناطیسی در یک راکتور همجوشی را آموخته است. این فناوری مسیر را برای تولید  انبوه و بی پایان انرژی پاک هموار می کند.

معاون وزیر علوم از آمادگی ایران برای اعطای بورسیه تحصیلی به دانشجویان مستعد سوریه خبر داد و گفت: با پیگیری های انجام شده از طریق دستگاه های مرتبط و توافق های صورت گرفته در حال رفع مشکلات هستیم و به زودی دانشجویان بین الم ...

یک نماینده مجلس با اشاره به اینکه یکی از دلایل عدم استقبال از سامانه املاک و اسکان کشور، ضعف اطلاع‌رسانی است، گفت: متأسفانه شاهد عدم پیشرفت این سامانه هستیم.

پس از مخالفت‌ها و سنگ‌اندازیهای پیدا و پنهان دولت‌ حسن روحانی در طول 8 سال گذشته و عدم تلاش برای اصلاح شاخصه‌های جمعیتی کشورمان حالا قانون "طرح جوانی جمعیت" ابالاغ شده است اما آیا حالا "افزایش جمعیت" ...