رئیس پلیس فتا از کاهش ۸۰ درصدی کلاهبرداری و برداشت های غیرمجاز با فیلتر واتس‌اپ و اینستاگرام خبر داد و چرایی دستگیر نشدن سلبریتی هایی که اقدام به انتشار اخبار جعلی می کنند را شرح داد.

یک مطالعه جدید نشان می دهد که غربالگری سالانه سرطان ریه برای افراد سیگاری شدید می تواند در درازمدت احتمال زنده ماندن ناشی از سرطان ریه را افزایش دهد.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری عامل راه اندازی صفحه فیشنگ با ترفند خرید شارژ تلفن همراه با هدیه خبر داد.

با نظر اکثر اعضای هیات عمومی دیوان عالی، اعطای عفو یا تخفیف مجازات از سوی رهبری در محاسبه سابقه محکومیت قطعی موضوع بند پ ماده ۴۵ قانون مبارزه با مواد مخدر ملاک صدور حکم دانسته شد.

پایگاه رتبه بندی تایمز نتایج رتبه بندی موضوعی سال ۲۰۲۳ خود را در ۱۱ موضوع منتشر کرد که براساس آن ۶۵ دانشگاه ایرانی در ۱۰ حوزه موضوعی حضور دارند.

عربستان به تازگی در صنعت گیم ورود کرده و نزدیک به ۷۰ درصد درآمد نفتی خود را در پنج صنعت ویژه دنیا سرمایه گذاری می‌کند که یکی از پنج صنعت آن مربوط به بازی‌های رایانه‌ای است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی از حضور این دانشگاه میان دانشگاه‌‌های برتر جهان در رتبه‌بندی تایمز برای سومین سال پیاپی خبر داد.

رئیس سازمان حج و زیارت، در سفر به سوریه و گفتگو با مقامات این کشور، تامین امنیت، کرامت و سلامت زائران را، مورد تاکید قرار داد.

مهاجرانی در توئیتی به عکس‌برداری یک تلسکوپ ایرانی از دو کهکشان که در فاصله 319 میلیون سال نوری از زمین هستند، اشاره کرد و در انتقاد از رسانه‌های غربی و فضای مجازی نوشت: بدیهی است که این خبر دیده نشود!

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از ارسال نامه کمیسیون متبوعش به وزیر بهداشت با محتوای دریافت و هزینه کرد یک درصد مالیات بر ارزش افزوده خبر داد.

یکی از نتیجه‌گیری‌های فردریش دورنمات در رمان «عدالت» این است که در جهان قدرت و پولی که یهودیت بین‌الملل (صهیونیسم) پس از جنگ جهانی دوم به پا کرده، اجرای عدالت فقط با ارتکاب جنایت ممکن است.

رئیس هیأت مدیره انجمن دفاتر مسافرتی تهران در نامه ای از وزیر میراث فرهنگی خواست نسبت به اختصاص تسهیلات ویژه اعم از معافیت‌های مالیاتی، بیمه، عوارض، وام‌های کم‌بهره و غیره اقدام شود.

بررسی‌های شرکت تحلیلی سی سی اس اینسایت نشان می‌دهد اپل احتمالاً در سال ۲۰۲۴ یک آی‌پد با صفحه‌نمایش تاشو عرضه خواهد کرد.

در بزرگترین رتبه بندی ۲۰۲۳ رتبه‌بندی جهانی دانشگاه‌های «مؤسسۀ آموزش عالی تایمز» ۶۵ دانشگاه ایران حضور دارد.

با وجود تاکید قانون بر حمایت همه‌جانبه از شرکت‌های دانش‌بنیان برای تولید و عرضه نوآوری و فناوری اما اکنون شرکت‌های دانش‌بنیان با چالشی درخصوص بیمه قراردادها روبه‌رو شده‌اند.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تشکل های اساتید و دانشگاهی لازم است انسجام بیشتری در تشکیل منظم کلاسها داشته باشند و واقعیات و حوادث پشت صحنه اعتراضات را تببین کنند.

اگر هم دیندار باشیم و باورهای عقلانی و معرفت یقینی یا همان باور صادق موجه با رویکرد مبناگرا اتخاذ کرده باشیم ک ...

پربازدیدترین های سیاسی