روزنامه وال استریت ژورنال به همراه تایمز هر ساله کالج های آموزش عالی در آمریکا را رتبه بندی می کنند. رتبه بندی سال ۲۰۲۲ این دو مرکز منتشر شده است.

  ارائه خدمات دو مرکز درمانی در کربلا و نجف به زائران ایرانی، راه اندازی کمیته رسیدگی به تخلفات پروازهای اربعین از جمله خبرهای مهم ۳۱ شهریور در رابطه با اربعین ۱۴۰۰ بود.

  ترامپ برزیلی، فراز و فرودهای اقتصاد آلمان با آنگلا مرکل، ببماری پارکینسون و جنگ سرد استرالیا و فرانسه سوژه های امروز روزنامه های جهان هستند.

  کشور انگلستان، پیشتاز در جدول بالینی است و برای اولین‌بار در صدر روان‌شناسی قرار دارد در حالی که ایالات‌متحده بر علوم فیزیکی مسلط و در حال پیشرفت در علوم زندگی است.

  نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: طرح شهید سلیمانی نقش تعیین‌کننده‌ای برای مقابله با کرونا ایفا می‌کند و از معجزات انقلاب اسلامی است.

  در شرایطی که روند نزولی آمارها همچنان برای دومین هفته متوالی ادامه دارد آخرین نقشه رنگبندی کرونایی نشان می‌دهد دوباره رنگ آبی به این نقشه باز گشته و روزنه‌هایی از امید در مدیریت بحران را ایجاد کرده است.

  آدام موسری، مدیر اینستاگرام پس از این که ارزش شبکه های اجتماعی برای جامعه را با خودروها مقایسه کرد، با موجی از انتقاد روبرو شد.

  نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به وزیر بهداشت تاکید کرد که هر چه سریعتر شیوه نامه مربوط به رایگان شدن تست پی سی آر ابلاغ شود.

  رئیس بیمارستان رازی اهواز گفت: طولانی شدن تب، تهوع و استفراغ مداوم، ضعف و بی‌حالی شدید، سرفه شدید، تنگی نفس و درد قفسه سینه واضح، نشان از پیشرفت بیماری است و باید در این شرایط، بیماران مجددا به بیمارستان مراجعه کنند.

  شرکت تی سی ال پروژه موبایل تاشو خود را کنار گذاشته زیرا به دلیل کمبود تجهیزات و شیوع همه گیری کرونا نتوانسته قیمت آن را به طور رقابتی حفظ کند.

  سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه واکسیناسیون کرونای سربازان از همین هفته آغاز می‌شود، گفت: منع تردد شبانه در شهرهایی که واکسیناسیون را شبانه‌روزی انجام دهند، برداشته می‌شود.

  رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در واکنش به اقدام اخیر گوگل در حذف اپلیکیشن های ایرانی از بازار گوگل پلی، خطاب به مدیر این شرکت گفت: بگذارید جهان فناوری، از لطمه‌های سیاسی در امان باشد.

  مشعل سی و یکمین دوره مسابقات تابستانی دانشجویان جهان (یونیوسیاد) که قرار است در  چنگدو چین برگزار شود، رونمایی شد.

  سخنگوی ستاد کرونای البرز در پاسخ به اینکه با توجه به نبود واکسن اسپونتیک در ایران، تکلیف کسانی که دز اول را از این واکسن زده‌اند چیست، گفت: این افراد می‌توانند برای دز دوم واکسن آسترازنکا تزریق کنند چون ساختار این دو واک ...

  دادگاهی در آلمان با رای خود اینفلوئنسرهای اینستاگرامی را موظف کرده محتوای تبلیغاتی را با برچسب در پلتفرم مشخص کنند.

  مجموعه کتاب‌های «دفتر خاطرات بچه لاغرمردنی» که همان‌طور که از عنوانش پیداست روایتگر داستان زندگی یک پسربچه لاغرمردنی است از زمان انتشار نخستین جلد با استقبال جهانی قابل توجهی مواجه شد، با این حال این مجموعه محبوب در اوج ...