پس از حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی شخصیت‌های فرهنگی و سیاسی زیادی به نمایشگاه کتاب سر زدند.

تعیین مالیات‌های سنگین برای آموزشگاه‌های موسیقی موجب بالا رفتن شهریه‌ها و البته ایجاد تقابل بین آموزشگاه‌ها و مدرسان موسیقی شده است.

قائم مقام سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: تا ساعت ۲۱ جمعه ۲۲ اردیبهشت دستگاه‌های کارتخوان رسمی نمایشگاه ۳۵ میلیارد تومان فروش حضوری را ثبت کردند.

همزمان با سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، علیرضا معاف معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد طی یک یادداشت به پانزده نکته در اهمیت کتاب و نمایشگاه کتاب پرداخت.

معاون پژوهش و منابع دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملی از عرضه مجموعه فهرستگان نسخ خطی(فنخا) در سی و چهارمین دوره نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

سه نفر از چهره های ماندگار علم رادیولوژی ایران، در سی و هشتمین کنگره بین المللی رادیولوژی ایران تقدیر شدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه، در راستای تحقق عملی شعار سال (مهار تورم، رشد تولید) از ناحیه دستگاه قضا، دستورات مهمی را صادر کرد.

یک استاد دانشگاه در یادداشتی ضمن ستایش اقدام فراجا در پس گرفتن شکایتش از روزنامه همشهری به تحلیل گفتمان مطلب و جایگاه آن در ذهن مخاطب پرداخت.

مدیر کمیته ناشران خارجی سی‌وچهارمین نمایشگاه کتاب تهران گفت: پیش‌بینی می‌کنیم ۴۵ هزار عنوان کتاب خارجی چاپ شده در فاصله سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۳ در این دوره نمایشگاه عرضه شود.

ادامه فعالیت‌ها برای برگزاری نمایشگاه کتاب و درگذشت عباس تمیجانی از جمله رویدهای مهم این هفته حوزه کتاب و ادبیات هستند.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری دو نفر در خصوص تبلیغ سایت های شرط بندی در فضای مجازی خبر داد.

وضعیت دانشگاه‌های ایرانی در ۱۰ نظام رتبه‌بندی مشهور بین‌المللی نشان می‌دهد که تعداد دانشگاه‌های کشور در این نظام‌ها رو به افزایش بوده و حتی رتبه آن‌ها نیز نسبت به قبل بهتر شده است.

انتشار فراخوان جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی و اعلام امکان فعالیت کتابفروشان در بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب توسط علی رمضانی از جمله اخبار مهم این هفته حوزه کتاب بودند.

سی و هشتمین کنگره ی رادیولوژی ایران با حضور بیش از ۲۷۰ سخنران علمی و بررسی نزدیک به ۷۰ مقاله برگزار خواهد شد.

طبق رأی هیئت عمومی دیوان عالی کشور، رفتار مأمورانی که با قاچاقچیان تبانی کرده و با اخذ رشوه به آنها اجازه عبور داده‌اند، مشمول مقررات تعدد معنوی است.

سرپرست فرماندهی انتظامی کرج از کشف یک موتورسیکلت هوندا ۱۳۰۰ سی سی قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان خبر داد.