یک عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی دلسرد کردن نخبگان از جامعه را خیانت دانست و گفت: باید کاری کنیم که نخبه های داخل کشور از ماندنشان احساس رضایت کنند.

رییس پلیس فتای پایتخت از بازداشت فردی که با معرفی خود به عنوان یک تاجر موفق در فضای مجازی اقدام به کلاهبرداری از کاربران کرده بود، خبر داد.

ترکیب فیلم‌های روی پرده سینماها از امروز با ورود سه فیلم جدید به چرخه اکران شلوغ‌تر می‌شود تا شاید گیشه‌ها زودتر به روزهای گرم پیش از کرونا بازگردند.

با اعلام دبیرخانه پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند، داوران بخش «فیلم» این جشنواره معرفی شدند.

دبیر انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان خراسان رضوی گفت: دانش‌بنیانی مزیت‌های متفاوت و متعددی دارد و به نیاز آن شرکت بستگی دارد اما مهم‌ترین مزیت‌های دانش‌بنیان در ابتدا معافیت مالیاتی است.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از دستور معاون اول رییس جمهوری به وزیر بهداشت برای ضرورت در تسریع ابلاغیه شیوه نامه اجرایی آزمایش تست پی سی آر رایگان خبر داد.

کارگردان مستند جنجالی «سه‌شنبه ۱۴ جولای» که به ماجرای تحولات مرتبط با پرونده هسته‌ای ایران از ابتدا تا به امروز می‌پردازد درباره این اثر توضیحاتی را ارائه کرد.

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت ضمن هشدار نسبت به افزایش مصرف بی رویه دارو و بروز مقاومت میکروبی، گفت: از بین بیمارانی که در اثر ابتلا به کرونا در ICU بستری می‌شوند، حداکثر 15 درصد آنها نیاز به آنتی‌بیوتیک ...

تصویربرداری سریال طنز «خوشنام» با پیوستن سیاوش چراغی پور به گروه بازیگران، به نیمه راه رسید.

هم‌زمان با سی‌امین سالگرد برگزاری جشن علوم فرانسه دو استاد دانشکدگان علوم و دانشکدگان دانشگاه تهران به‌عنوان استاد نمونه برگزیده شد.

اینستاگرام به وعده خود برای تشویق به عادتهای شبکه اجتماعی سالمتر عمل کرد و آزمایش قابلیت "استراحت کنید" (Take a Break) را از هفته جاری آغاز کرد.

رئیس پلیس فتا استان برای افزایش ضریب ایمنی صفحات اینستاگرامی و پیشگیری از آسیب های احتمالی و جبران ناپذیر به کاربران فضای مجازی توصیه کرد: از انتخاب رمز عبور ساده، که زمینه ساز هک صفحات اینستاگرامی است پرهیز کنند.

یک فرمانده توپخانه خاطره‌ای از آزادسازی مناطقی از سوریه به فرماندهی سردار سلیمانی نقل می‌کند.

معاون تبلیغات و روابط‌عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: 6 مرحله از رزمایش مواسات در مجموعه نیروی انتظامی برگزار و 200 هزار بسته معیشتی در سراسر کشور بین نیازمندان توزیع شد.

مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی نشستی تخصصی با عنوان "علوم انسانی و حکمت اسلامی" برگزار می‌کند.

معاون آموزشی وزیر علوم پیشنهاد ایجاد شعبه مشترک دانشگاهی بین دانشگاه های برتر ایران و سوریه و برگزاری اجلاس مشترک را ارائه داد.

جامعه ایران، سال‌هاست با پدیده «زن اجتماعی جدید» که تجارب مدنی غنی‌تری نسبت به زن سنتی دارد، روبروست. زنی که د ...