رئیس هیأت مدیره انجمن دفاتر مسافرتی تهران در نامه ای از وزیر میراث فرهنگی خواست نسبت به اختصاص تسهیلات ویژه اعم از معافیت‌های مالیاتی، بیمه، عوارض، وام‌های کم‌بهره و غیره اقدام شود.

بررسی‌های شرکت تحلیلی سی سی اس اینسایت نشان می‌دهد اپل احتمالاً در سال ۲۰۲۴ یک آی‌پد با صفحه‌نمایش تاشو عرضه خواهد کرد.

در بزرگترین رتبه بندی ۲۰۲۳ رتبه‌بندی جهانی دانشگاه‌های «مؤسسۀ آموزش عالی تایمز» ۶۵ دانشگاه ایران حضور دارد.

با وجود تاکید قانون بر حمایت همه‌جانبه از شرکت‌های دانش‌بنیان برای تولید و عرضه نوآوری و فناوری اما اکنون شرکت‌های دانش‌بنیان با چالشی درخصوص بیمه قراردادها روبه‌رو شده‌اند.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تشکل های اساتید و دانشگاهی لازم است انسجام بیشتری در تشکیل منظم کلاسها داشته باشند و واقعیات و حوادث پشت صحنه اعتراضات را تببین کنند.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از فعالیت بیش از 9 هزار تخت بیمارستانی تامین اجتماعی در کشور خبرداد.

اینستاگرام مانند هر پلتفرمی قوانین خاص خود را دارد اما در اجرای این قوانین سیاستی دوگانه را در پیش گرفته است.

مراسم بزرگداشت هفته گردشگری در حالی برگزار شد که از نمایندگان و فعالان حوزه گردشگری و اعضای ستاد تسهیلات سفر قدردانی شد.

معاون اجرایی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، از اختصاص ۱۱ هزار میلیارد تومان از محل مالیات ارزش افزوده به وزارت بهداشت خبر داد.

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت با دعوت از کلیه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی جهت شرکت در سی‌امین جشنواره دانشجوی نمونه، از برگزاری اختتامیه این جشنواره با حضور رئیس جمهور خبر داد.

به قول آلن بلوم، فیلسوف آمریکایی: پروژه مرکزی فمینیسم، حیاء‌زدایی است

چند روز پس از اینکه برخی رسانه‌ها به دروغ افراد پخش شده در گزارش صداوسیما را زیر سوال بردند و حتی یکی از آن ها را فرماندار سابق شهر قدس معرفی کردند مشخص شده که این موضوع صحت نداشته است.

اسامی پذیرفته شدگان سی و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

درحالی عده‌ای با انتشار یک فیلم کوتاه مدعی احتکار روغن توسط چند طلبه شدند که اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد که این فیلم مربوط به جمع‌آوری و بسته‌بندی ارزاق خیریه برای نیازمندان بوده است.

«چرا ایران پسرانش را نمی‌پذیرد؟»، این پرسشی مهم است که در روزهای اخیر با اظهارنظرهای گوناگونی در رسانه‌های داخلی و خارجی همراه شده؛ نظراتی که عمدتاً پشتوانه و مستند علمی نداشته و اینک با انتشار مستنداتی، اساس آنها رد می‌ ...

درحالی در روزهای گذشته شایعه کناره‌گیری نجم‌الدین شریعتی از برنامه «سمت خدا» مطرح شده که چنین موضوعی صحت ندارد.

جامعه ایران، سال‌هاست با پدیده «زن اجتماعی جدید» که تجارب مدنی غنی‌تری نسبت به زن سنتی دارد، روبروست. زنی که د ...