بیانیه هفتمین جشنواره بین المللی صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر (سرو سیمین ۷) منتشر شد.

جدول برنامه های سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر که از روز جمعه بیست و هشتم اسفند تا پایان روز چهارشنبه سوم اسفندماه به میزبان مخاطبان است، منتشر شد.

گفتم «داوود حالت خوب نیست! این‌طور بیایی در ارتفاع بالا، فشار هوا پرده گوشت را پاره می‌کند.» اِلا و لِله که من می‌خواهم بیایم و می‌خواهم باشم. گفتم باشد!

اکونومیست با بررسی 172 شهر مهم جهان تهران را ارزان‌ترین و سنگاپور و نیویورک را گران‌ترین شهرهای جهان معرفی کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر ایران درباره کمک‌های اعزامی کشورمان به مناطق زلزله زده در ترکیه و سوریه گفت: «امروز هم هواپیمایی را با کمک نیروی هوایی ارتش به ترکیه اعزام می‌کنیم.»

پرویز امینی می‌گوید درباره نحوه مواجهه با مسئله اعتراضات و اغتشاشات 1401 پنج رویکرد وجود دارد؛ او با رد 4 نوع رویکرد، می‌گوید که باید اصلاحاتی صورت بگیرد. امینی ایده‌های خود برای اصلاح را هم مطرح می‌کند.

معاون درمان وزارت بهداشت، در خصوص روند اجرای سند نقشه راه درمان کشور در افق ۱۴۰۴، توضیحاتی ارائه داد.

پوستر و موشن‌پوستر سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر با مدیریت هنری محمد حسین مجیدپور در آستانه این رویداد هنری منتشر شد.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به وقوع زمین‌لرزه ۷.۸ ریشتری در دو کشور، سوریه و ترکیه، به رؤسای جمعیت هلال‌احمر هر دو کشور تسلیت گفت.

ورود شرکتهای دانش بنیان به ساخت تجهیزات آزمایشگاهی با فناوری ایرانی منجر به انجام تحقیقات علمی پژوهشگران با محصولات ایرانی شده ضمن اینکه محرمانگی داده ها نیز حین آزمایش حفظ شود.

گوگل و فیس بوک در سطحی وسیع اطلاعات کاربران را جمع آوری می کنند. این فرایند جمع آوری هرچند از یک لحاظ وجهه قانونی دارد و قابل ردیابی است اما رسوایی هایی نیز برای آنها در بر داشته است.

براساس دستورالعمل جدید دریافت «پایه تشویقی» هیات علمی، ۱۰ پایه برای مرجعیت علمی، ۱۰ پایه برای پژوهش های شاخص کاربردی و ۱۰ پایه به فعالیت های نوآورانه و فناورانه تعلق گرفته است.

کتاب «غروب پالمیرا» شامل روایت زندگی شهید مدافع حرم علی‌اصغر شیردل نوشته محبوبه معظمی توسط نشر ۲۷ بعثت منتشر و راهی بازار نشر شد.

مسئول پیگیری مشکلات مدیران آموزشگاه‌های موسیقی از کم‌توجهی مدیران مالیاتی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اجرایی شدن معافیت مالیاتی آموزشگاه‌های مالیاتی انتقاد کرد.

بارش برف در شهرستان‌های سردسیری کهگیلویه و بویراحمد به 50 سانتی متر و در جاده سی سخت به پادنا به بیش از 3 متر رسیده است.

رایگان شدن موزه ها در یک روز،هشدار به ایرانیان متمول، تزئین هتل‌ها با صنایع دستی و نشست فعالان گردشگری با نمایندگان مجلس از جمله خبرهای حوزه میراث فرهنگی و گردشگری در این هفته بود.