مهاجرانی در توئیتی به عکس‌برداری یک تلسکوپ ایرانی از دو کهکشان که در فاصله 319 میلیون سال نوری از زمین هستند، اشاره کرد و در انتقاد از رسانه‌های غربی و فضای مجازی نوشت: بدیهی است که این خبر دیده نشود!

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از ارسال نامه کمیسیون متبوعش به وزیر بهداشت با محتوای دریافت و هزینه کرد یک درصد مالیات بر ارزش افزوده خبر داد.

یکی از نتیجه‌گیری‌های فردریش دورنمات در رمان «عدالت» این است که در جهان قدرت و پولی که یهودیت بین‌الملل (صهیونیسم) پس از جنگ جهانی دوم به پا کرده، اجرای عدالت فقط با ارتکاب جنایت ممکن است.

رئیس هیأت مدیره انجمن دفاتر مسافرتی تهران در نامه ای از وزیر میراث فرهنگی خواست نسبت به اختصاص تسهیلات ویژه اعم از معافیت‌های مالیاتی، بیمه، عوارض، وام‌های کم‌بهره و غیره اقدام شود.

بررسی‌های شرکت تحلیلی سی سی اس اینسایت نشان می‌دهد اپل احتمالاً در سال ۲۰۲۴ یک آی‌پد با صفحه‌نمایش تاشو عرضه خواهد کرد.

در بزرگترین رتبه بندی ۲۰۲۳ رتبه‌بندی جهانی دانشگاه‌های «مؤسسۀ آموزش عالی تایمز» ۶۵ دانشگاه ایران حضور دارد.

با وجود تاکید قانون بر حمایت همه‌جانبه از شرکت‌های دانش‌بنیان برای تولید و عرضه نوآوری و فناوری اما اکنون شرکت‌های دانش‌بنیان با چالشی درخصوص بیمه قراردادها روبه‌رو شده‌اند.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: تشکل های اساتید و دانشگاهی لازم است انسجام بیشتری در تشکیل منظم کلاسها داشته باشند و واقعیات و حوادث پشت صحنه اعتراضات را تببین کنند.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از فعالیت بیش از 9 هزار تخت بیمارستانی تامین اجتماعی در کشور خبرداد.

اینستاگرام مانند هر پلتفرمی قوانین خاص خود را دارد اما در اجرای این قوانین سیاستی دوگانه را در پیش گرفته است.

مراسم بزرگداشت هفته گردشگری در حالی برگزار شد که از نمایندگان و فعالان حوزه گردشگری و اعضای ستاد تسهیلات سفر قدردانی شد.

معاون اجرایی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، از اختصاص ۱۱ هزار میلیارد تومان از محل مالیات ارزش افزوده به وزارت بهداشت خبر داد.

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت با دعوت از کلیه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی جهت شرکت در سی‌امین جشنواره دانشجوی نمونه، از برگزاری اختتامیه این جشنواره با حضور رئیس جمهور خبر داد.

به قول آلن بلوم، فیلسوف آمریکایی: پروژه مرکزی فمینیسم، حیاء‌زدایی است

چند روز پس از اینکه برخی رسانه‌ها به دروغ افراد پخش شده در گزارش صداوسیما را زیر سوال بردند و حتی یکی از آن ها را فرماندار سابق شهر قدس معرفی کردند مشخص شده که این موضوع صحت نداشته است.

اسامی پذیرفته شدگان سی و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

اگر هم دیندار باشیم و باورهای عقلانی و معرفت یقینی یا همان باور صادق موجه با رویکرد مبناگرا اتخاذ کرده باشیم ک ...

پربازدیدترین های سیاسی