مدیریت ایلان ماسک بر توئیتر، طی روزهای اخیر، سبب بروز مشکلاتی تازه، افزون بر چالش‌های پیشین این شرکت شده است. مشکلاتی که سبب افزایش چالش‌ دولت‌ها و کاربران با این شبکه اجتماعی شده است.

معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور ضمن تاکید بر عزم جدی سازمان در دفاع از حقوق عامه، از انهدام باند ارتشاء و فرار مالیاتی در شهرستان دامغان استان سمنان خبر داد.

معاون وزیر علوم گفت: قرار شد در شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری که در جلسه آتی که با حضور رئیس جمهور برگزار می شود بحثی را که در ۱۵ ماده برای رفع موانع پژوهش آماده کرده ایم، به تصویب برسد.

محققان آمریکایی در یک آزمایشگاه در ایالت کالیفرنیا به دستاوردی بزرگ در زمینه انرژی پاک دست یافته اند. آنها برای نخستین بار یک آزمایش همجوشی هسته ای انجام دادند تا به انرژی خالص دست یابند.

انجیر یکی از سودمندترین میوه‌ها برای حفظ سلامتی در مقابل بیماری‌های مختلف است؛ پیشگیری از بیماری‌های قلبی و سکته‌های قلبی و مغزی، اثرات ضدپیری از جمله خواص انجیر است؛ در این مطلب به خواص انجیر برای پیشگیری از بیماری‌های ...

رئیس پلیس فتا از کاهش ۸۰ درصدی کلاهبرداری و برداشت های غیرمجاز با فیلتر واتس‌اپ و اینستاگرام خبر داد و چرایی دستگیر نشدن سلبریتی هایی که اقدام به انتشار اخبار جعلی می کنند را شرح داد.

یک مطالعه جدید نشان می دهد که غربالگری سالانه سرطان ریه برای افراد سیگاری شدید می تواند در درازمدت احتمال زنده ماندن ناشی از سرطان ریه را افزایش دهد.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری عامل راه اندازی صفحه فیشنگ با ترفند خرید شارژ تلفن همراه با هدیه خبر داد.

با نظر اکثر اعضای هیات عمومی دیوان عالی، اعطای عفو یا تخفیف مجازات از سوی رهبری در محاسبه سابقه محکومیت قطعی موضوع بند پ ماده ۴۵ قانون مبارزه با مواد مخدر ملاک صدور حکم دانسته شد.

پایگاه رتبه بندی تایمز نتایج رتبه بندی موضوعی سال ۲۰۲۳ خود را در ۱۱ موضوع منتشر کرد که براساس آن ۶۵ دانشگاه ایرانی در ۱۰ حوزه موضوعی حضور دارند.

عربستان به تازگی در صنعت گیم ورود کرده و نزدیک به ۷۰ درصد درآمد نفتی خود را در پنج صنعت ویژه دنیا سرمایه گذاری می‌کند که یکی از پنج صنعت آن مربوط به بازی‌های رایانه‌ای است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی از حضور این دانشگاه میان دانشگاه‌‌های برتر جهان در رتبه‌بندی تایمز برای سومین سال پیاپی خبر داد.

رئیس سازمان حج و زیارت، در سفر به سوریه و گفتگو با مقامات این کشور، تامین امنیت، کرامت و سلامت زائران را، مورد تاکید قرار داد.

مهاجرانی در توئیتی به عکس‌برداری یک تلسکوپ ایرانی از دو کهکشان که در فاصله 319 میلیون سال نوری از زمین هستند، اشاره کرد و در انتقاد از رسانه‌های غربی و فضای مجازی نوشت: بدیهی است که این خبر دیده نشود!

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از ارسال نامه کمیسیون متبوعش به وزیر بهداشت با محتوای دریافت و هزینه کرد یک درصد مالیات بر ارزش افزوده خبر داد.

یکی از نتیجه‌گیری‌های فردریش دورنمات در رمان «عدالت» این است که در جهان قدرت و پولی که یهودیت بین‌الملل (صهیونیسم) پس از جنگ جهانی دوم به پا کرده، اجرای عدالت فقط با ارتکاب جنایت ممکن است.