رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آمریکا در حال فرو ریختن است و می‌خواست به بهانه مبارزه با تروریسم دوباره بر دنیا آقایی کند، اما حاج قاسم مقابل آنها ایستاد.

مدیرعامل ستاد دیه کشور از آزادی 114 زندانی جرایم غیرعمد به مناسبت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

شانزدهمین نشست تبیین سیاست‌های کلی برنامه هفتم در حوزه نظام آموزش و پرورش، توسط مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی، دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای برگزار می‌شود.

به بهانه پایان سال میلادی ۷ مرگ پرماجرای سال گذشته را مرور کرده‌ایم.

به مناسبت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ویژه‌برنامه "مثل پدر" از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

فرمانده کل انتظامی کشور از ارائه 26 میلیون خدمت با راه‌اندازی سامانه موبایلی "پلیس من" خبر داد.

آخرین داده‌های ترافیکی حاکی از انسداد فصلی محورهای لاسم - ارجمند، وازک - بلده، سروآباد – پاوه و سی سخت - پادنا است.

ستاد توسعه فناوری نانو به منظور افزایش حجم صادرات محصولات فناوری‌نانو برنامه‎‌های مختلفی را در سال‌های گذشته به اجرا گذاشته است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به ایجاد دفاتر صادراتی در کشورهای چین، اندونزی، هند، عراق و سوری ...

 مستند « وعده دیدار» عنوان برنامه‌ای از گروه معارف شبکه پنج سیما است که در آستانه سومین سالگرد سردار دلها از قاب شبکه پنج تماشایی می‌شود.  

عضو کارگروه تعیین محتوای مجرمانه رایانه‌ای با تاکید بر رفتار خلاف قانون اینستاگرام و واتس اپ تاکید کرد در اجرای قانون تعارفی وجود ندارد.

رادیو نمایش سی ام آذر با پخش ویژه برنامه «شوگار» به استقبال شب یلدا می‌رود.

پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای ایران موفق به "تولید رادیوداروی درمانی 188Re--TOC به منظور درمان هدفمند تومورهای نورواندوکرین" (سرطانی) شده است؛ این موفقیت، گام بلندی در راستای ورود فناوری هسته‌ای به حوزه‌های مختل ...

وزارت بهداشت، امسال هیچ سهمی از محل مالیات بر فروش سیگار نداشت و این ردیف اعتباری برای این وزارتخانه حذف شده است.

رئیس صدا و سیما درباره وضعیت پخش سریال «عاشورا»، سریال «ترور» حاج قاسم سلیمانی و همچنین وضعیت تولید «حضرت موسی(ع)» و «سلمان فارسی» توضیحاتی داد.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری دو نفر در خصوص شرط‌بندی مسابقه فینال جام جهانی فوتبال در فضای مجازی خبر داد.

معرفی برگزیدگان جایزه شهید سلیمانی و درگذشت بهزاد غریب‌پور از جمله اخبار مهم هفته گذشته در حوزه کتاب و ادبیات است.