معاون تبلیغات و روابط‌عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: 6 مرحله از رزمایش مواسات در مجموعه نیروی انتظامی برگزار و 200 هزار بسته معیشتی در سراسر کشور بین نیازمندان توزیع شد.

مجمع بین‌المللی اساتید مسلمان دانشگاه‌ها با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی نشستی تخصصی با عنوان "علوم انسانی و حکمت اسلامی" برگزار می‌کند.

معاون آموزشی وزیر علوم پیشنهاد ایجاد شعبه مشترک دانشگاهی بین دانشگاه های برتر ایران و سوریه و برگزاری اجلاس مشترک را ارائه داد.

رئیس سازمان حج و زیارت در‌ رأس هیئتی به منظور برنامه‌ریزی نهایی و از سری گیری مجدد سفرهای زیارتی به سوریه در قالب کاروان عازم سوریه شد.

پایگاه رتبه بندی تایمز نتایج رتبه بندی موضوعی سال ۲۰۲۲ خود را منتشر کرد که بر اساس آن دانشگاه های ایران در حوزه های موضوعی مختلف حضور چشمگیری داشته اند.

رییس سازمان حج و زیارت با اعلام هزینه سفر هوایی به عراق، از آغاز این سفرها از ۲۳ آبان‌ماه خبر داد و آخرین اقدامات برای ازسرگیری سفر سوریه را تشریح کرد.

رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت مجلس گفت: در واقع هدف اصلی طرح جمعیت، حمایت ازحقوق خانواده‌هاست؛ مسیری که زیست خانواده را در جامعه تسهیل کند.

رئیس شورای تحول و ارتقای علوم انسانی گفت: وقتی می خواهیم پشت صحنه علوم انسانی غربی را واکاوی کنیم، فورا عده ای گارد گرفته و مسئله را سیاسی می کنند در حالیکه ما حق سوال و نقد داریم.

رده‌بندی اعتبار یا شهرت جهانی دانشگاه های دنیا از سوی رتبه بندی بین المللی تایمز برای سال ۲۰۲۱ منتشر شد.

عضو مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: شبکه ملی در تعارض با اینترنت نیست. آنهایی که از عملکرد شبکه ملی اطلاعات انتقاد می کنند یک شبکه مستقل از اینترنت مدنظرشان است.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه این که لزومی ندارد در همه موارد افراد را مسدود الحساب و ممنوع الخروج کنیم، گفت: به جدیت دنبال این مساله هستیم زیرا بسیاری از ممنوعیت الخروج ها به امور مالیایتی، امور بانک ها و قوه قضاییه مرب ...

صنعت هوانوردی کشورمان با به پرواز درآمدن دو بالون قرمز و سفید در آسمان تهران در عصر ناصری کلید خورد و با ورود اولین هواپیمای تک ملخه به پایتخت در دوره احمدشاه پا در مسیر تلقی گذاشت و با راه اندازی مراکز آموزشی پروازی، خل ...

نظام های بین المللی در دنیا دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و موسسات پژوهشی را در هر سال میلادی رده بندی می کنند و حضور دانشگاه های ایرانی در جمع برترینها نشان از درخشش آنها در سال ۲۰۲۱ دارد.

۲ دانشگاه روسیه در ۶۹۸ مرکز آموزش عالی از ۵۰ کشور توانست در ۱۰ دانشگاه برتر رتبه‌بندی تایمز هایر اجوکیشن ۲۰۲۲ دانشگاه‌ها قرار گیرد. روسیه پس از چین و با سبقت از تایوان دومین کشور با بالاترین تعداد دانشگاه بین ۲۰۰ موسسه ب ...

نمایندگان مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد عملکرد سازمان امور مالیاتی کشور در نحوه تهیه و اجرای طرح مالیاتی را به قوه قضاییه ارجاع دادند.

تازه‌ترین رتبه‌بندی موضوعی تایمز در گروه علوم انسانی در چهار رشته اصلی منتشر شد و ۷ دانشگاه ایرانی در جمع برترین‌های دنیا قرار گرفتند.

اگر هم دیندار باشیم و باورهای عقلانی و معرفت یقینی یا همان باور صادق موجه با رویکرد مبناگرا اتخاذ کرده باشیم ک ...