به زودی تبلیغات گسترده در بخش‌هایی از اینستاگرام مانند بخش خدمات جستجو به نمایش درمی‌آید که پیش از این سابقه نداشته است.

یکی از معاونان ساترا با اشاره به انحصار سه پلتفرم اصلی در بازار عرضه محصولات نمایش خانگی، از ضررها و عواقب این اتفاق برای کاربران سخن گفت.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: استفاده از پتانسیل انرژی اتمی می‌تواند شرایط محیط زیست را بهبود بخشد.

سی و هشتمین کنگره رادیولوژی ایران، از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ به همت انجمن رادیولوژی ایران در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می‌شود.

در سال 1401، سازمان اوج 6 نمایش میدانی را روی صحنه برد که سوژه‌های متنوعی داشت؛ از سوگ شهادت حاج قاسم تا تصویری از زنان تأثیرگذار عالم.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی از استفاده از دستگاه های اسکنر برای شناسایی و کشف کالای قاچاق خبر داد و گفت: 314 متهم فرار مالیاتی در 10 ماه امسال شناسایی و دستگیر شدند.

هجمه‌های اخیر رسانه‌ای کشورهای غربی به مؤسسات و شرکت‌های دانش بنیان بازی‌سازی کشورمان را می‌توان در چهارچوب تلاش آنها برای تضعیف این فعالان فرهنگی و اقدامات ارزشمند و مؤثر آنها در مقابله با جنگ نرم در نظر گرفت.

در حالی که نتفلیکس از مدت‌ها پیش اعلام کرد شنبه شب، ۴ مارس اولین برنامه زنده این شبکه با حضور کریس راک اجرا می‌شود، این برنامه با نقد و نظرهای متفاوتی روبرو شد.

وزیر علوم با بیان اینکه جشنواره «خوارزمی» مرجعیت علمی کشور را محقق می‌کند، گفت: رئیس جمهور به طور میانگین ماهانه حداقل یک جلسه را به حوزه آموزش عالی و وزارت علوم اختصاص داده است.

محققان با همکاری دو پژوهشگر ایرانی نمونه اولیه یک نمایشگر نوین را ساخته اند که جایگزینی ارزان قیمت برای نمایشگرهای ال سی دی است و مصرف برق آن ۵۰ درصد کمتر است.

دبیر جشنواره خوارزمی گفت: جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی با هدف ارزیابی میزان نوآوری فناوران و ایجاد رقابت میان شرکت‌های فناور به مجموعه جشنواره‌های خوارزمی اضافه شد.

اعلام زمان ثبت‌نام ناشران داخلی برای حضور در نمایشگاه کتاب و دو انتصاب در کتابخانه ملی از جمله اخبار مهمی هستند که در گزارش یک هفته با کتاب این هفته آن‌ها را مرور می کنیم.

انتظار برای پخش «سرزمین کهن» از سیما، تولید برنامه‌ای برای نقد صداوسیما در خود تلویزیون، نمایش قسمت‌های ممیزی شده سریال‌های خانگی و حضور معاون سیما در جمع خبرنگاران خبرهای مهم هفته بود.

رضا مهدوی نوازنده سنتور، مدرس و کارشناس موسیقی در چهارمین شب از سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر با بداهه‌نوازی سنتور یاد استادش حسین ملک را زنده نگه داشت.

مراسم افتتاحیه سی و نهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن که از ساعت 16 با پخش سرود ملی کشورمان و تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز شد و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام کرد امسال برای اولین بار رشته ترتیل بانوان در مسا ...

سی و هشتمین جشنواره موسیقی فجر از امشب 28 بهمن‌ماه و‌ با میزبانی 7 سالن آغاز به کار خواهد کرد.