رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه این که لزومی ندارد در همه موارد افراد را مسدود الحساب و ممنوع الخروج کنیم، گفت: به جدیت دنبال این مساله هستیم زیرا بسیاری از ممنوعیت الخروج ها به امور مالیایتی، امور بانک ها و قوه قضاییه مرب ...

صنعت هوانوردی کشورمان با به پرواز درآمدن دو بالون قرمز و سفید در آسمان تهران در عصر ناصری کلید خورد و با ورود اولین هواپیمای تک ملخه به پایتخت در دوره احمدشاه پا در مسیر تلقی گذاشت و با راه اندازی مراکز آموزشی پروازی، خل ...

نظام های بین المللی در دنیا دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و موسسات پژوهشی را در هر سال میلادی رده بندی می کنند و حضور دانشگاه های ایرانی در جمع برترینها نشان از درخشش آنها در سال ۲۰۲۱ دارد.

۲ دانشگاه روسیه در ۶۹۸ مرکز آموزش عالی از ۵۰ کشور توانست در ۱۰ دانشگاه برتر رتبه‌بندی تایمز هایر اجوکیشن ۲۰۲۲ دانشگاه‌ها قرار گیرد. روسیه پس از چین و با سبقت از تایوان دومین کشور با بالاترین تعداد دانشگاه بین ۲۰۰ موسسه ب ...

نمایندگان مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد عملکرد سازمان امور مالیاتی کشور در نحوه تهیه و اجرای طرح مالیاتی را به قوه قضاییه ارجاع دادند.

تازه‌ترین رتبه‌بندی موضوعی تایمز در گروه علوم انسانی در چهار رشته اصلی منتشر شد و ۷ دانشگاه ایرانی در جمع برترین‌های دنیا قرار گرفتند.

جدیدترین رتبه‌بندی دانشگاه‌های دنیا برای رشته‌های "حقوق"، "تجارت و اقتصاد"، "علوم اجتماعی" و "آموزش" از سوی نظام رتبه‌بندی "تایمز هایر اجوکیشن" منتشر شد.

مدیر همکاری‌های علمی بین المللی دانشگاه صنعتی سهند از حضور و درخشش این دانشگاه در رتبه بندی موضوعی تایمز ۲۰۲۲ و میان دانشگاه‌های معتبر دنیا، در حوزه علوم مهندسی (Engineering) خبر داد.

در رتبه‌بندی تایمز، کشورهای ایالات‌متحده و بریتانیا جایگاه خود را از صدر جدول رتبه‌بندی موضوعی از دست داده‌اند اما دانشگاه‌های استرالیا، سنگاپور و بلژیک به ۱۰ دانشگاه برتر پیوسته‌اند.

محققان "دانشگاه گوتنبرگ" در مطالعه اخیرشان اظهار کرده‌اند شاخص توده بدنی یا بی ام آی بالا با افزایش خطر مرگ و احتمال بستری طولانی مدت افراد مبتلا به کرونا در آی سی یو مرتبط است.

کارشناس ارشد مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی با هشدار نسبت به کلاهبردارانی که ادعای افزایش فالوور کاربران را دارد، گفت: این فالوورهای جدید، ربات‌ها یا حساب‌های تازه ساخته‌شده‌ای هستند که بعد از مدتی حساب کاربری شما را آنفالو م ...

افشاگر فیس بوک در توئیتی اعلام کرد به درخواست هیات نظارت بر این پلتفرم با آنها دیدار و درباره یافته هایش گفتگو می کند.

اکنون تمام کاربران توئیتر می توانند در نسخه وب این پلتفرم بدون مسدود کردن فالورهایشان، آنها را حذف کنند.

رئیس پارک فناوری پردیس با بیان اینکه در سال ۹۹، ۵۰ محصول فناورانه به ۲۲ کشور صادر شد، گفت: بیشترین میزان صادرات در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی بوده است.

یک مدیر ارشد اجرایی فیس بوک روز گذشته اعلام کرد این شرکت قابلیت‌های جدیدی برای دور نگه داشتن نوجوانان از محتوای مضر قابلیت‌های جدیدی ارائه می‌کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به احتمال قطع دسترسی به اینستاگرام گفت که این جزو تصمیماتی نیست که در اختیار این وزارتخانه باشد.