ترامپ: وضعیت فعلی آمریکا باعث می‌شود دوباره در انتخابات شرکت کنم

دونالد ترامپ گفت که وضعیت فعلی در آمریکا به احتمال زیاد چاره‌ای برای او باقی نمی‌گذارد جز اینکه دوباره در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 شرکت کند.

به گزارش پایگاه خبری افشاگری، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده در مصاحبه با فاکس نیوز، گفت: من فکر نمی‌کنم ما انتخابی داشته باشیم ... ما به این واقعیت نزدیک می‌شویم که دیگر انتخابی نداریم.

در همان زمان، ترامپ خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان را بزرگترین شرم در تاریخ آمریکا خواند و از جو بایدن، رئیس جمهور فعلی آمریکا انتقاد کرد و گفت که او آنقدر صلاحیت ندارد که این موقعیت عالی را اشغال کند.

این سیاستمدار اظهار داشت: دولت بایدن همچنان ادعا می‌کند که می‌خواهد همه را متحد کند و می‌خواهد فراگیر باشد، اما اصلاً فراگیر نیست.

به گزارش پایگاه خبری افشاگری به نقل از اسپوتنیک، پیش از این، دونالد ترامپ در ملاقات با پلیس نیویورک و آتش نشانان به مناسبت بیستمین سالگرد حملات 11 سپتامبر، برنامه‌های خود را برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2024 به اشتراک گذاشت. او اشاره کرد که قبلاً در مورد مشارکت خود در رقابت ریاست جمهوری تصمیم گرفته است و مطمئن است که وقتی طرفدارانش بتوانند در مورد تصمیم خود صحبت کنند خوشحال خواهند شد.

  


اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار